Sylwester kulturalny w Regułach

ofert: 10
 • RUBINOWE GODY - Sylwester
  RUBINOWE GODY
  100 zł
  Warszawa (~10.1 km od Reguły)
  1 noc
  RUBINOWE GODY | Doskonała komedia na Sylwestrowy Wieczór! Czy po czterdziestu latach wspólnego życia wiemy wszystko o naszym partnerze? Nie chodzi tu nawet o jakieś skrywane tajemnice, ale o jego nigdy niewypowiedziane pragnienia, Więcej »
 • Wieczór sylwestrowy - Teatr CAPITOL - Sylwester
  Wieczór sylwestrowy - Teatr CAPITOL
  105 zł
  Warszawa (~12.6 km od Reguły)
  1 noc
  ZAPRASZAMY NA CAPITALNY SYLWESTER Z GWIAZDAMI! TEGO WIECZORU SPECJALNIE DLA PAŃSTWA ZAGRAMY KOMEDIOWE HITY.   „KIEDY KOTA NIE MA...” Godz.: 17:30 oraz 21:30 KINO ELEKTRONIK ul. Gen. Zajączka 7, Warszawa „Kiedy kota nie ma Więcej »
 • Impreza Sylwestrowa w Rozdrożu 2017 - Sylwester
  Impreza Sylwestrowa w Rozdrożu
  190 zł
  Warszawa (~12.7 km od Reguły)
  1 noc
  IMPREZA SYLWESTROWA W Sali dolnej na -1 / KLUBOWA / 31.12.2017 start godz. 20:00 IMPREZA SYLWESTROWA na ok. 50 osób Zabawę poprowadzi znawca muzyki i stylu „ DJ MonDe ” Wyśmienita kolacja zasia Więcej »
 • Sylwester w Państwomiasto - Sylwester
  Sylwester w Państwomiasto
  Warszawa (~13.1 km od Reguły)
  1 noc
  Sylwester w Państwomiasto / Beverly Hills 90210 / PJDNW sobota 31.12.2016 22:00 Piosenka Jest Dobra Na Wszystko i Państwomiasto są jak Brenda Walsh i Dylan McKay. Czytajcie: tak bardzo się lubią, że rodzice zabraniają im się spotykać. Więcej »
 • Wieczór sylestrowy w Teatrze Polskim! - Sylwester
  Wieczór sylestrowy w Teatrze Polskim!
  110 zł
  Warszawa (~13.3 km od Reguły)
  1 noc
  Przenikliwość Aleksandra Fredry w podglądaniu ludzi będących w pogoni za rozkoszą nie ma sobie równych w literaturze. Z powodu „stępionego zmysłu moralnego” męża, żony, kochanka i pokojówki, którzy zdradzają się nawzajem we wszelk Więcej »
 • Cygan w Polskim. Życie jest piosenką
  100 zł
  Warszawa (~13.3 km od Reguły)
  1 noc
  Zapraszamy Państwa na wyjątkowy spektakl sylwestrowy w Teatrze Polskim w Warszawie. "Piosenka lubi być śpiewana" szczególnie w taki wieczór. Mamy nadzieję, że zechcecie Państwo posłuchać najpiękniejszych polskich piosenek w wykonani Więcej »
 • Sylwester last minute! 200 zł/os. - Sylwester
  Sylwester last minute! 200 zł/os.
  200 zł
  Warszawa (~15.1 km od Reguły)
  1 noc
  OFERTA LAST MINUTE! Drodzy Goście, przywitajcie Nowy Rok razem z nami! Wykwintny smak tradycyjnej polskiej kuchni, piękne wnętrza, otwarta kuchnia, a w sylwestrową noc także muzyka na żywo. W tym miejscu nie tylko będziesz się dobrze b Więcej »
 • Sylwester na czerwonym dywanie w Dworze - Sylwester
  Sylwester na czerwonym dywanie w Dworze
  243 zł
  Tarczyn (~21.4 km od Reguły)
  1 noc
  BAL SYLWESTROWY 2016/2017 Dwór Many zaprasza serdecznie do wejścia w Nowy Rok po czerwonym dywanie. Tegoroczna impreza to prawdziwy hollywoodzki bal z czerwonym dywanem, blaskiem fleszy, pokazem sztucznych ogni, wspaniałą filmową muzyką, Więcej »
Zobacz oferty
Szukasz noclegu na Sylwestra w Regułach?
Sprawdź lokalizację "Reguły" na Noclegowo!

Oferty Noclegowe na:

Reguły
Szukaj na mapie

Pobliskie miejscowości

MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]