Sylwester w Sudetach

ofert: 491
 • Sylwester w restauracji Lord Lounge - Sylwester
  Sylwester w restauracji Lord Lounge
  199 zł
  1 noc
  SYLWESTER 2017/18 w Restauracji Lord Lounge w Jeleniej Górze   Zapraszamy na zabawę Sylwestrową do restauracji Lord Lounge w Jeleniej Górze Cena obejmuje: 49zł do wykorzystania na Menu SylwestroweKieliszek wina musującego Prosecco Więcej »
 • Ośrodek u Gieni Karpacz - Sylwester
  Ośrodek u Gieni Karpacz
  550 zł
  5 dni
  Ośrodek u Gienii Karpacz Lokalizacja: Idealne usytuowanie!! Centrum Karpacza a mimo to cicha i spokojna okolica! Piękne widoki na Kotlinę Jeleniogórską i Śnieżkę (1603 m.n.p.m.) oraz bliskość malowniczych szlaków t Więcej »
 • Ośrodek Wypoczynkowy Wisła - Sylwester
  Ośrodek Wypoczynkowy Wisła
  380 zł
  4 dni
        Pobyt SYLWETROWY   W TERM 29.12.2017 DO 01.01.2018  roku Usługa w tym czasie obejmuje nocleg, śniadanie i obiadokolację oraz zimną płytę, 2 ciepłe przystawki na Zabawie  Sylwestrowej. Alkohol we własnym zakresie 4 dniowy Więcej »
 • Bal Sylwestrowy w pensjonacie Fortuna - Sylwester
  Bal Sylwestrowy w pensjonacie Fortuna
  175 zł
  1 noc
  Bal Sylwestrowy 2016/2017 Kochani serdecznie zapraszamy do Pensjonatu FORTUNA na wspaniały Bal Sylwestrowy. Startujemy godz. 20:00 Zabawa do rana przy muzyce na żywo. Ciepłe i zimne przekąski. Bar kawowy i ciasto bez ograniczeń Więcej »

Oferty Noclegowe na:

Sudety
Szukaj na mapie
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]