Tarnobrzeg - Sylwester

Mamy dobrą i złą wiadomość
Niestety nie mamy ofert w tej lokalizacji. Przygotowaliśmy jednak dla Ciebie listę obiektów z najbliższej okolicy. Sprawdź koniecznie!

Sylwester w okolicy Tarnobrzeg

Dwór na Wichrowym Wzgórzu - Sylwester

Dwór na Wichrowym Wzgórzu

Sandomierz (~15.6 km od Tarnobrzeg)

Pakietowy pobyt Sylwestrowy 2019/2020 28 XII 16.00 - 19.00 Przyjazd, kwaterunek 19.00 Kolacja 29 XII 9.00 Śniadanie 10.00-14.00...

od 1290 zł za osobę
6 dni 28.12 - 02.01
Sylwester w Miodowym Młynie - Sylwester

Sylwester w Miodowym Młynie

Opatów (~30.3 km od Tarnobrzeg)

Sylwestrowy Rejs Batorym w lata 80-te ! Sylwester utrzymany w stylistyce szalonych lat 80-tych. Niezapomniane przeboje gwiazd estrady,...

od 330 zł za osobę
1 noc 31.12 - 01.01

O Tarnobrzegu

Sylwester w Tarnobrzegu? To niepowtarzalna okazja, by ostatnią noc w roku spędzić w niezwykle klimatycznym miejscu. Położony na Podkarpaciu Tarnobrzeg zachwyci górskim klimatem i magiczną aurą. Urokliwe miasteczko zapewni wiele atrakcji w trakcie sylwestrowej imprezy i pierwszych dni nowego roku. Oprócz szampańskiej zabawy ostatniego dnia starego roku, w Tarnobrzegu można liczyć na wiele innych atrakcji – miasto o bogatej historii to wiele ciekawych miejsc, które można odwiedzić podczas pobytu, zachwycając się ich unikalnością i tajemniczością. Sylwester w Tarnobrzegu z pewnością będzie należał do niezapomnianych – miasto oferuje liczne atrakcje dla tych, którzy chcą hucznie powitać nowy rok.

Ile propozycji sylwestrowych znajdę w Tarnobrzegu?

W Tarnobrzegu i okolicy mamy do wyboru 2 ofert na Sylwestra.

Gdzie można spędzić Sylwestra w okolicy miejscowości Tarnobrzeg?

Tarnobrzeg to nie wszystko. Możesz sprawdzić również oferty w pobliskich miejscowościach - Sandomierz, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski.

Jak dodać ofertę sylwestrową w Sylwestrowo?

Zapraszamy wszystkich organizatorów Sylwestra do współpracy. Wystarczy wypełnić krótki formularz.