Sylwester w Turcji

ofert: 1
Sylwester na dwóch kontynentach jednocześnie? Myślicie, że to niemożliwe? Możliwe! Azja i Europa spotykają się w jednym mieście - słynnym Istambule, gdzie Zachód miesza się z Orientem. To do tego bajkowego świata może Was porwać gorączka tegorocznej sylwestrowej nocy ! Tam lub na piaszczyste plaże tureckiej Riwiery. Jeden kraj - tyle możliwości. Tylko od Was zależy, jak dokładnie powitacie Nowy Rok. Ważne, by zrobić to tam. W bajkowej mieszance wielu kultur, korzystając z gościnności mieszkańców, dając się porwać sylwestrowemu szaleństwu, zajadając specjały tureckiej kuchni. Turcja - wszystko przemawia na tak!
 • Sylweste Turcja - Stambuł, 5dni, samolot - Sylwester
  Sylweste Turcja - Stambuł, 5dni, samolot
  2500 zł
  Stambuł (Turcja)
  5 dni
  Turcja - raj dla turystów i od wielu lat najchętniej odwiedzany kraj wakacyjny wśród Europejczyków.  Młodzi Turcy są niezwykle wyluzowanymi ludźmi, którzy zarówno ubiorem, jak i zachowaniem, śmiało podążają za nowoczesnością w e Więcej »
Twoja opinia:
Ocena ogólna: Zdjęcie:
Spędzałeś sylwestra w tym miejscu? Dodaj swoją opinię!
Szukaj na mapie

Popularne w kraju

Oceń Sylwestra w Turcji

Zakres cen dla Sylwester w Turcji: 2500 - 2500 PLN. Średnia ocena: 4.3/5 na podstawie 7 opinii.

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach sylwestrowych?
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]