Sylwester w Wiedniu

ofert: 1
Wiedeń - oferty sylwestrowe, przewodnik
To największe miasto Austrii oraz stolica, ma znaczenie nie tylko w skali kraju, ale także globalnej, ze względu na usytuowanie tu siedzib niektórych organizacji międzynarodowych. Wiedeń cechuje występowanie budowli ze wszystkich głównych stylów architektonicznych, począwszy od średniowiecza na współczesności kończąc. Zabytki Wiednia reprezentują m.in.: gotycka Katedra św. Szczepana, budynek Parlamentu, ratusz oraz barokowy Kościół św. Karola, ciekawym obiektem jest też Opera Wiedeńska (Narodowa). W okresie sylwestrowym warto odwiedzić Wiedeński Prater – jeden z największych miejskich parków świata, znajduje się tu największe wesołe miasteczko w Europie. To w Praterze oraz na Placu Ratuszowym wiedeńczycy spędzają ostatni dzień roku – można tu nauczyć się walca, zobaczyć pokaz sztucznych ogni, zjeść smakołyki z rozstawionych budek gastronomicznych oraz pobawić się do różnego rodzaju muzyki.
 • NARCIARSKI SYLWESTER W ALPACH !!! - Sylwester
  NARCIARSKI SYLWESTER W ALPACH !!!
  475 zł
  Gerlitzen Alpe (~249.9 km od Wiedeń)
  4 dni
  HOTEL ALPINUM – POLSKI HOTEL W AUSTRIACKICH ALPACH – ZAPRASZA NA NARCIARSKI TURNUS SYLWESTROWY....SYLWESTROWE DISCO PARTY W CENIE !!! Hotel Alpinum położony jest bezpośrednio w centrum narciarskim Gerlitzen Alpe. TURNUS: 30.12.20 Więcej »
Zobacz oferty
Szukasz noclegu na Sylwestra w Wiedniu?
Sprawdź lokalizację "Wiedeń" na Noclegowo!

Oferty Noclegowe na:

Oferty Noclegowe Wiedeń
Szukaj na mapie

Inne miejscowości z kraju

MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]