Sylwester w Wiedniu

ofert: 35
Wiedeń - oferty sylwestrowe, przewodnik
To największe miasto Austrii oraz stolica, ma znaczenie nie tylko w skali kraju, ale także globalnej, ze względu na usytuowanie tu siedzib niektórych organizacji międzynarodowych. Wiedeń cechuje występowanie budowli ze wszystkich głównych stylów architektonicznych, począwszy od średniowiecza na współczesności kończąc. Zabytki Wiednia reprezentują m.in.: gotycka Katedra św. Szczepana, budynek Parlamentu, ratusz oraz barokowy Kościół św. Karola, ciekawym obiektem jest też Opera Wiedeńska (Narodowa). W okresie sylwestrowym warto odwiedzić Wiedeński Prater – jeden z największych miejskich parków świata, znajduje się tu największe wesołe miasteczko w Europie. To w Praterze oraz na Placu Ratuszowym wiedeńczycy spędzają ostatni dzień roku – można tu nauczyć się walca, zobaczyć pokaz sztucznych ogni, zjeść smakołyki z rozstawionych budek gastronomicznych oraz pobawić się do różnego rodzaju muzyki.
 • Sylwester Wiedeń i Bratysława z balem - Sylwester
  Sylwester Wiedeń i Bratysława z balem
  579 zł
  4 dni
  OFERTA FIRST MINUTE DO WYCZERPANIA WOLNYCH MIEJSC W PROMOCJI! 30.12.2015-02.01.2016 579 zł/ os w pokoju 3 osobowym 599 zł/ os w pokoju 2 osobowym 749 zł/ os w pokoju 1 osobowym 649 zł/ os na dokwaterowanie MIEJSCE:  Wiedeń z Więcej »
 • Tanie balowanie w WIEDNIU 2016 / 2017 - Sylwester
  Tanie balowanie w WIEDNIU /
  229 zł
  1 noc
   TANIE BALOWANIE W WIEDNIU  31.12.2016 Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przyjazd do WIEDNIA  w godzinach południowych, spacer po mieście z pilotem, m.in.: Ringstrasse - Opera, Hofburg - zimowa rezydencja cesarska, Teatr Dworski, Ratusz Więcej »
 • - - Sylwester
  -
  229 zł
  1 noc
   TANIE BALOWANIE W WIEDNIU  31.12.2016 Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przyjazd do WIEDNIA  w godzinach południowych, spacer po mieście z pilotem, m.in.: Ringstrasse - Opera, Hofburg - zimowa rezydencja cesarska, Teatr Dworski, Ratusz Więcej »
 • Sylwester Express - WIEDEŃ - Sylwester
  Sylwester Express - WIEDEŃ
  167 zł
  1 noc
  Wiedeń – ta nazwa mówi sama za siebie. Jest to jedno z bardziej znanych miast środkowej Europy i jest ważnym miejscem dla historii i kultury tego kontynentu. Nazwa niemiecka Wien pochodzi od łacińskiego "Vindobona", co z kolei pochodzi od cel Więcej »
 • Wiedeń + Mikulov - Sylwester
  Wiedeń + Mikulov
  390 zł
  1 noc
  PROGRAM WYCIECZKI DZIEŃ 1 Wyjazd z Polski wg. rozkładu: antenki 00:10 - Warszawa - Dworzec Zachodni (dopłata 110zł) 01:30 - Radom - McDonald's, stacja Jet (dopłata 100zł) 03:00 - Kielce - ul. Żytnia, parking przed McDonalds (dopła Więcej »
 • Cesarski Sylwester - Wiedeń
  1466 zł
  6 dni
  29.12 Wyjazd z Polski wg rozkładu. Nocny przejazd przez Czechy do Austrii. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje. 30.12 Rano przyjazd do Wiednia około godziny 9.00. Przejazd autokarem staromiejską obwodnicą zwaną "Ringiem" Więcej »
 • Hotel Sylwester Express - Wiedeń - Sylwester
  Hotel Sylwester Express - Wiedeń
  179 zł
  3 dni
  Wiedeń pełen tajemnic i historycznych zabytków widocznych w każdym punkcie tego miasta, lecz nie należy zapominać, że jest to także centrum rozrywki, gdzie można spędzić tę wyjątkową noc.   PLAN DZIAŁANIA: Dzień 30/31.12.201 Więcej »
 • Hotel Sylwester - Wiedeń - Sylwester
  Hotel Sylwester - Wiedeń
  459 zł
  4 dni
  Wiedeń to miasto szanujące tradycję i podążające za nowoczesnymi prądami jednocześnie. To muzyczne centrum Europy, gdzie miejsce dla siebie znajdą zarówno wielbiciele Haydna, Mozarta czy Beethovena, jak i współczesnych, awangardowych twó Więcej »
 • Hotel Sylwester - Wiedeń + Bratysława - Sylwester
  Hotel Sylwester - Wiedeń + Bratysława
  619 zł
  4 dni
  Wiedeń z Bratysławą łączy modra wstęga Dunaju. Zapraszamy do zwiedzenia i porównania tych dwóch stolic. Obraz statecznego Wiednia, pełnego historycznych zabytków widoczny jest w każdym punkcie tego miasta, lecz nie należy zapominać, że Więcej »
 • SYLWESTER PRAGA WIEDEŃ
  619 zł
   
    SYLWESTER 2011 PRAGA WIEDEŃ 28.12.2011 ? 02.01.2012 Sylwester w Pradze już za 619 zł   -------------- Praga Wiedeń -------------- Praga jest głównym celem turystów przybywających do Czech, czemu nie trudno się dziwić: urok zabyt Więcej »
Zobacz oferty
Szukasz noclegu na Sylwestra w Wiedniu?
Sprawdź lokalizację "Wiedeń" na Noclegowo!

Oferty Noclegowe na:

Wiedeń
Szukaj na mapie

Pobliskie miejscowości

MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]