Sylwester za granicą

ofert: 40
 • Sylwester w Czarnobylu - Sylwester
  Sylwester w Czarnobylu
  1590 zł
  Czarnobyl (Ukraina)
  5 dni
  Cofniemy się do roku 1985, aby w jego klimacie przeżyć sylwestra na zorganizowanej imprezie w mieście Czarnobyl (w restauracji/barze w hotelu Dziesiątka). Tak jak wtedy w Prypeci będzie radziecka muzyka, szampan, menu z tamtych czasów, m Więcej »
 • SYLWESTER WE LWOWIE - Sylwester
  SYLWESTER WE LWOWIE
  495 zł
  Lwów (Ukraina)
  3 dni
  JAK  SYLWESTER  to …           TYLKO  WE  LWOWIE 30.12.17 – 01.01.2018 DZIEŃ I     WARSZAWA - LWÓW WARSZAWA - zbiórka uczestników o godz. 06:30 – parking przy Kinotece PKiN. Odjazd na granicę polsko-ukraińską w Więcej »
 • Sylwester w rytmie Zorby - Sylwester
  Sylwester w rytmie Zorby
  1060 zł
  Leptokaria (Grecja)
  6 dni
  G R E C J A  28.12 – Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, przejazd przez Słowację (możliwość posiłku ok. 5 EUR) i Węgry na nocleg tranzytowy w Serbii. 29.12 – Śniadanie, przyjazd do Grecji, zwiedzanie SALONIK, drugiej, co do wielk Więcej »
 • Sylwester w bałkańskich rytmach - Sylwester
  Sylwester w bałkańskich rytmach
  980 zł
  Nowy Sad (Serbia)
  4 dni
  SERBIA   Sylwester w bałkańskich rytmach   30.12 Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Słowację i Węgry. Przyjazd do Serbii w godzinach wieczornych, zakwaterowanie w hotelu STARI KROVOVI*** w Nowym Sadzie. Obiadokolacja, Więcej »
 • Sylwester na Węgrzech - Sylwester
  Sylwester na Węgrzech
  650 zł
  Hajduszoboszlo (Węgry)
  4 dni
  WĘGRY BASENY TERMALNE 29.12 Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, przejazd przez Słowację (dla chętnych posiłek ok. 1-5 EUR). Przyjazd do MISKOLC-TAPOLCA, kąpiel w bajkowych grotach (ok.5,5 EUR) obiadokolacja, przejazd do hotelu w Egerze na no Więcej »
 • NARCIARSKI SYLWESTER W ALPACH !!! - Sylwester
  NARCIARSKI SYLWESTER W ALPACH !!!
  475 zł
  Gerlitzen Alpe (Austria)
  4 dni
  HOTEL ALPINUM – POLSKI HOTEL W AUSTRIACKICH ALPACH – ZAPRASZA NA NARCIARSKI TURNUS SYLWESTROWY....SYLWESTROWE DISCO PARTY W CENIE !!! Hotel Alpinum położony jest bezpośrednio w centrum narciarskim Gerlitzen Alpe. TURNUS: 30.12.20 Więcej »
 • Egzotyczna wyprawa do Birmy - Sylwester
  Egzotyczna wyprawa do Birmy
  5000 zł
  Mandalay (Birma)
  13 dni
  Naszą zdecydowanie najbardziej egzotyczną propozycją na udane wejście w Nowy Rok jest zwiedzanie koronnych atrakcji Birmy zwieńczone wypoczynkiem na dziewiczych plażach archipelagu Mergui lub jednej z najpiękniejszych azjatyckich plaż Ngapali Więcej »
 • Narty w Armenii i Gruzji - Sylwester
  Narty w Armenii i Gruzji
  7000 zł
  Tbilisi (Gruzja)
  11 dni
  Kolebka chrześcijaństwa, biblijna góra Ararat, ośnieżone szczyty - czyż istnieje połączenie bardziej potęgujące atmosferę Bożego Narodzenia? Ormiańskie koniaki, gruzińskie wina, wyśmienita kuchnia oraz miejscowa ludność, której goś Więcej »
 • Sylwester 2017/2018 w Grecji! - Sylwester
  Sylwester 2017/2018 w Grecji!
  899 zł
  Kamena Wurla (Grecja)
  6 dni
  Masz już dość drogich imprez sylwestrowych w restauracji? Nie masz pomysłu na przeżycie tej jedynej, wyjątkowej nocy? Z naszym biurem podróży możesz sprawić, że rok 2018 rozpocznie się wyjątkowo hucznie! Sylwester w Grecji to nietuzinkow Więcej »
Szukaj na mapie

Chcemy twój adres email

Pozwól nam wysyłać ci najciekawsze oferty sylwestrowe.
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]