Sylwester za granicą

ofert: 810
 • Polski Sylwester we Lwowie i Żółkwi - Sylwester
  Polski Sylwester we Lwowie i Żółkwi
  650 zł
  Lwów (Ukraina)
  4 dni
  POLSKI SYLWESTER WE LWOWIE ZE ZWIEDZANIEM LWOWA i ŻÓŁKWI Proponujemy Państwu powitanie Nowego Roku we Lwowie. Podczas pobytu poznamy Lwów – najbardziej polskie z ukraińskich miast. Zwiedzimy słynne lwowskie kościoły (w tym katedry t Więcej »
 • Lwów 4 dni - samolotem - Sylwester
  Lwów 4 dni - samolotem
  2099 zł
  Lwów (Ukraina)
  4 dni
  Trasa zagraniczna: ok. Lwowa (3) – Lwów DZIEŃ 1: Zbiórka uczestników na lotnisku w Warszawie. Przelot do Lwowa. Transfer do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg. DZIEŃ 2: Śniadanie. Zwiedzanie Lwowa z przewodnikiem, m.in.: cerkiew św. Jura, R Więcej »
 • Wilno - Kowno - Druskienniki 4 dni - Sylwester
  Wilno - Kowno - Druskienniki 4 dni
  799 zł
  Wilno (Litwa)
  4 dni
  Trasa zagraniczna: Kowno – Wilno (3) – Troki – Druskienniki DZIEŃ 1: Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju zgodnie z rozkładem. Przekroczenie granicy polsko-litewskiej. Przyjazd do Kowna, zwiedzanie miasta z pilotem, m.in.: Starego Mias Więcej »
 • Lwów 4 dni - Sylwester
  Lwów 4 dni
  999 zł
  Lwów (Ukraina)
  4 dni
  Trasa zagraniczna: ok. Lwowa (3) – Lwów – Żółkiew   DZIEŃ 1: Zbiórka i wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przekroczenie granicy polsko-ukraińskiej. Przyjazd do Lwowa. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg. DZIEŃ 2: Więcej »
 • Sylwester Sankt Petersburg 6 dni - Sylwester
  Sylwester Sankt Petersburg 6 dni
  1619 zł
  6 dni
  Trasa zagraniczna: Ryga (1) – Sankt Petersburg (3) – Carskie Sioło – Łotwa (1) – Wilno DZIEŃ 1: Zbiórka uczestników i wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przekroczenie granicy polsko-litewskiej. Przejazd do hotelu w Rydze, zakwater Więcej »
 • Sylwester w Czarnobylu - Sylwester
  Sylwester w Czarnobylu
  1590 zł
  Czarnobyl (Ukraina)
  5 dni
  Cofniemy się do roku 1985, aby w jego klimacie przeżyć sylwestra na zorganizowanej imprezie w mieście Czarnobyl (w restauracji/barze w hotelu Dziesiątka). Tak jak wtedy w Prypeci będzie radziecka muzyka, szampan, menu z tamtych czasów, m Więcej »
 • Sylwester na Bali - Sylwester
  Sylwester na Bali
  4725 zł
  Bali (Indonezja)
  15 dni
  Magicznej wyspy Bali nie trzeba przedstawiać nikomu. Rajskie plaże, jasne na południu wyspy i czarne, wulkaniczne na północy Bali, pra stara kultura, niesamowite budowle i architektura zauroczyły wyobraźnie europejczyków już dawno temu. Atmo Więcej »
 • Sylwester w Medjugorje - Sylwester
  Sylwester w Medjugorje
  899 zł
  Medziugorie (Bośnia i Hercegowina)
  7 dni
  Impreza potwierdzona zadzwoń na numer 604 347 930 - na haslo Sylwestrowo specjalna zniżka   PROGRAM:  DZIEŃ 1:  28.12.2016  ŚRODA  O godz 16:00. Msza Święta. Wyjazd  z  Wrocławia. Przejazd  przez Czechy, Austri Więcej »
 • SYLWESTER W WENECJI Z NOCLEGIEM - Sylwester
  SYLWESTER W WENECJI Z NOCLEGIEM
  499 zł
  Wenecja (Włochy)
  4 dni
  PROGRAM WYCIECZKI: 29.12 wyjazd z Polski, przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch. 30.12 W godzinach przedpołudniowych przyjazd do Werony - zwiedzanie miasta Romea i Julii. Późnym popołudniem przejazd do hotelu w okolicach Wenecji, zakwa Więcej »
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]