WYPRZEDANY

KULIG Sylwestrowy 2019 HIT z GAWĘDZIARZEM w Szczyrku!

Opis oferty

Zapraszamy Państwa do spędzenia niepowtarzalnych chwil podczas SYLWESTROWEGO kuligu HIT z GAWĘDZIARZEM w Szczyrku!

Termin kuligu: GRUDZIEŃ 2019 r.

Terminy: 31.12.2019r.

START: Godz. 16:00 – 19:00

Główne atrakcje imprezy:

 • godzinny sylwestrowy kulig HIT z pochodniami,
 • biesiada góralska,
 • gawędziarz (program zbójnicka baciarka, wesołe gry i zabawy integracyjne po zbóju dla rodzin z dziećmi),
 • wyborna kuchnia regionalna,
 • góralski klimat koliby!

Cena: 89 - 99 zł / os.

Dzieci do lat 3 GRATIS bez świadczeń (dziecko siedzi na kolanach u rodzica podczas kuligu), dzieci do lat 12 - 89 zł / os. , 99 zł / os. dorosła.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Cena obejmuje:

 • organizację sylwestrowy kuligu,
 • menu regionalne: duszonki zbójnickie, zbójnicka kiełbasa + dodatki (sztućce, tacki, kubki, ketchup, musztarda, nabijaki),
 • pajda swojskiego chleba ze smalcem,
 • grillowany oscypek z żurawiną,
 • ogórek kiszony z dębowej beczki,
 • herbata z zielin z malinami,
 • grzaniec zbójnicki (kubek 200 ml),
 • występ gawędziarza Skontaktuj się z kapeli Karpackie Zbóje Skontaktuj się (wesołe gry i zabawy integracyjne po góralsku),
 • ubezpieczenie w SIGNAL IDUNA Polska S.A. w zakresie: Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków (inwalidztwo i śmierć) 5 000 PLN zgodnie z polisą nr UG 516070 z dnia 17.05.2019 r.,
 • opiekę pilota wycieczek / przewodnika beskidzkiego,
 • ochronę podczas zabawy, podatek Vat.

DZWOŃ I REZERWUJ JUŻ TERAZ!!! + 48 [skontaktuj się], e-mail: [skontaktuj się]

Wspaniały pomysł na imprezę kuligową w okresie sylwestrowym!

 

TRADYCYJNY KULIG SYLWESTROWY HIT Z BIESIADĄ W SZCZYRKU Z NAJBARDZIEJ JAJCARSKIM GAWĘDZIARZEM W BESKIDACH! (GRUDZIEŃ 2019)

SZALONE POPOŁUDNIE SYLWESTROWE Z FIRMĄ KULIGI W BESKIDACH W ZBÓJNICKIEJ KOLIBIE W SZCZYRKU!

BAW SIĘ I SZALEJ RAZEM Z NAMI NA KULIGU SYLWESTROWYM, POPOŁUDNIOWYM W SZCZYRKU!

Panoramiczna trasa kuligowa w Beskidach, piękna sceneria szczyrkowskich lasów, zbójnicka koliba, wyjątkowa animacja zbójnicka i góralska gawędziarza z kapeli góralskiej Karpackie Zbóje, biesiada ze specjałami kuchni lokalnej, góralski klimat miejsca, mnóstwo pozytywnych zbójeckich wibracji!

Tradycyjny kulig SYLWESTROWY z GAWĘDZIARZEM w sercu Beskidu!!!

START IMPREZY: 16:00 -19:00;

Miejsce rozpoczęcia kuligu: parking przy ośrodku BESKIDEK ul. Górska 7 A, 43-370 Szczyrk;

Miejsce imprezy: zbójnicka koliba /chata grillowa przy ośrodku BESKIDEK;

Uwaga: mile widziane elementy stroju góralskiego lub folkowego;

Ilość osób na każdym tradycyjnym kuligu: ok. 60 osób;

IMPREZA DLA RODZIN Z DZIEĆMI!

CENA: Dzieci do lat 3 GRATIS bez świadczeń (dziecko siedzi na kolanach u rodzica podczas kuligu), dzieci do lat 12 - 89 zł / os., 99 zł / os. dorosła.

Cena obejmuje: organizację sylwestrowego, popołudniowego kuligu, menu regionalne: duszonki zbójnickie, zbójnicka kiełbasa + dodatki (sztućce, tacki, kubki, ketchup, musztarda, nabijaki), pajda swojskiego chleba ze smalcem, grillowany oscypek z żurawiną, ogórek kiszony z dębowej beczki, herbata z zielin z malinami, grzaniec zbójnicki (kubek 200 ml), występ gawędziarza Skontaktuj się z kapeli Karpackie Zbóje Skontaktuj się (wesołe gry i zabawy integracyjne po góralsku), ubezpieczenie w SIGNAL IDUNA Polska S.A. w zakresie: Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków (inwalidztwo i śmierć) 5 000 PLN zgodnie z polisą nr UG 516070 z dnia 17.05.2019 r., opiekę pilota wycieczek / przewodnika beskidzkiego, ochronę podczas zabawy, podatek Vat.

 

Płatność: Na każdy kulig w dniu rezerwacji kuligu pobierana jest zaliczka w wysokości 30% całości, płatna szybkim przelewem przez system DOTPAY lub Przelewy24. przez naszą stronę internetową Skontaktuj się / Skontaktuj się i system rezerwacji kuligów i wycieczek SYKON. Wszystkie dokumenty rezerwacyjne od razu spłyną Państwu na Waszego maila. Reszta kwoty za kulig pobierana jest na 30 dni przed każdym kuligiem wg warunków uczestnictwa w naszych imprezach. Za każdy kulig dostaną państwo rachunek na maila.

Uwaga! Przy rezerwacjach od 10 osób wzwyż - ATRAKCYJNE BONUSY NIESPODZIANKI oraz RABATOWE BONY TURYSTYCZNE NA WYCIECZKI I WCZASY ORGANIZOWANE PRZEZ BIURO PODRÓŻY BESKIDZKIE CENTRUM TURYSTYKI W ŻYWCU Skontaktuj się

 

PROGRAM SYLWESTROWEGO KULIGU W SZCZYRKU:

15:45 przyjazd samochodami na parking przy ośrodku BESKIDEK ul. Górska 7 A, 43-370 Szczyrk. PROSIMY O MEGA PUNKTUALNOŚĆ!!! Będą sprawdzane przez naszych pracowników imienne listy uczestników kuligu z biesiadą. Także będziemy Państwa prosić o podanie imienia i nazwiska. U nas panują iście zbójeckie klimaty! Wystarczą dobre, ciepłe, sportowe buty, sweter, ciepła kurtka na kulig, czapka, rękawiczki i chęć do zabawy góralami!

Mile widziane elementy stroju góralskiego! Hej!

16:00 wyjazd kuligiem z pobliża Chaty Grillowej, ul. Górska 7a, 43-370 Szczyrk. GDY KOGOŚ NIE BĘDZIE NA CZAS - ODJEŻDŻAMY NIE CZEKAJĄC!!!

16:40 przyjazd w pobliże Chaty Grillowej, ul. Górska 7a, 43-370 Szczyrk;

16:40 - 19.00 biesiada góralska w Chacie Grillowej w towarzystwie gawędziarza (wesołe gry i zabawy integracyjne po góralsku); Informacje techniczne: możliwość skorzystania z toalety w ośrodku BESKIDEK, wyjazd grupy.

Uwaga: Kolejność atrakcji może ulec zmianie.

Opis miejscowości i trasy kuligu:

Zapraszamy do zorganizowania razem z nami sylwestrowego, popołudniowego kuligu HIT przy blasku pochodni oraz skocznym i żywiołowym występem GAWĘDZIARZA Skontaktuj się z kapeli góralskiej Karpackie Zbóje w Szczyrku pod masywem Skrzycznego. Szczyrk to zimowy kurort, raj dla narciarzy, to również wspaniałe miejsce do organizacji kuligu. Po godzinach spędzonych na stoku, kulig leśnymi przecinkami i uliczkami Szczyrku może być doskonałym zwieńczeniem pełnego wrażeń dnia.

Trasa kuligu biegnie wzdłuż malowniczego potoku Żylica. Na zakończenie imprezy biesiada w góralskiej karczmie lub przy ognisku. Szczyrk to miejscowość przez którą wiedzie Szlak Zbójników Karpackich z racji wielu miejsc związanych ze zbójnikami beskidzkimi. W masywie Skrzycznego znajduje się Malinowska Skała z Jaskinią zbójnika Ondraszka, w której wg legendy się ukrywał. Niedaleko Szczyrku znajduje się również Grota zbójnika Klimczoka pod szczytem Trzech Kopcy. Co ciekawe przy zabytkowych lipach przy kościele św. Jakuba w centrum Szczyrku w dawnych czasach wiązano za karę przestępców, m.in. też zbójników beskidzkich. W Szczyrku w dawnych czasach grasowali groźni beskidzcy zbójnicy, m.in. zbójnik szczyrkowski Marek Wojciura, zbójecka bursa braci Klimczaków z Lipowej oraz legendarny śląski zbójnik Ondraszek. Ciekawostką jest fakt, że w Szczyrku znajduje się ulica zbójnika Ondraszka.

Gwarantujemy niezapomniane chwile podczas sylwestrowego kuligu z biesiadą góralską. Zbójnickie elementy wycieczki ubarwią niezwykle Wasze święto, pozwolą przenieść się w czasie do czasów największego nasilenia zbójnictwa karpackiego w Beskidach, czyli do wieków XVI – XVIII. Nasz gawędziarz z kapeli góralskiej Karpackie Zbóje przybliży Państwu dawne, zapomniane zbójnickie dzieje naszej beskidzkiej ziemi. Z naszym gawędziarzem potańczycie, pośpiewacie, nauczycie się gry na unikatowych instrumentach muzycznych oraz przeżyjecie niezapomniane chwile! Zapraszamy Państwa do spędzenia niepowtarzalnych chwil z gawędziarzem na zbójnickim kuligu w Szczyrku.

 

Góry, las, zapalone pochodnie, dźwięk dzwonków, góralskie tańce, muzykowanie, gawędy starego bacy ubarwią wasz wypoczynek w Beskidach. Beskidy dzięki wspaniałej, nieskażonej przyrodzie, oraz niezwykłemu ukształtowaniu terenu, zachęcają turystów do odwiedzin. Odwiedźcie nas i sami się przekonajcie! Hej!

Opis miejsca biesiady góralskiej w trakcie kuligu:

w całkowicie wyremontowanej chacie góralskiej z paleniskiem, koło ośrodka BESKIDEK w Szczyrku organizujemy biesiady góralskie na około 60 osób. Chata grillowa zlokalizowana jest bardzo blisko centrum Szczyrku przy głównej drodze do hotelu KLIMCZOK. Jest to idealne miejsce do zorganizowania wspaniałych wieczorów przy ognisku, imprez rodzinnych i mniej oficjalnych spotkań biznesowych. Całoroczna drewniana chata, oświetlona i nagłośniona to idealne miejsce do zorganizowania biesiady zbójnickiej po kuligu. Chata ma bardzo oryginalny, regionalny wystrój, jest ocieplona, a toalety znajdują się 50 metrów dalej w ośrodku wczasowym BESKIDEK. Nasza chata grillowa to gwarancja udanej i niezapomnianej imprezy.

Transport: Za dodatkową odpłatnością organizujemy transport grupy busem, autokarem z dowolnego miejsca na kulig i z powrotem. Cena ustalana indywidualnie.

Uwaga: Możliwość indywidualnej rezerwacji taksówki Skontaktuj się, tel. [skontaktuj się].

Noclegi: na życzenie naszych Gości rezerwujemy noclegi z wyżywieniem w zaprzyjaźnionych hotelach, pensjonatach, domach wczasowych, kwaterach prywatnych.

Sanie/wozy: w większości nasze sanie lub wozy są zadaszone i mają ledowe oświetlenie. Znajdują się na nich koce do okrycia się podczas kuligu. Na saniach /wozach jednorazowo możemy przewieźć do 12 osób (uwaga: dzieci do 3 roku życia jadą na kolanach u rodzica).

Uwaga: w razie braku śniegu zorganizujemy kulig na wozach.

Alkohol: Podczas kuligu można mieć swój alkohol lub możemy na każdy wóz dać po 2/3 butelki 0,5 litra Miodonki Zbójnickiej (extra płatne 35 zł / butelka + w cenie plastikowe kieliszki). Miodonka zbójnicka to mocny trunek, który ma odpowiednio rozgrzewać i zagrzewać do upojnego spędzania wieczoru. Jest to wódka smakowa 40-procentowa na bazie miodu. Na naszych kuligach serwujemy najlepsze wino Zbójnickie Grzane lub Grzaniec Galicyjski. Bardzo często organizujemy dla grup zorganizowanych degustacje regionalnych alkoholi (dodatkowo płatne 55 zł / os.).

UWAGA: W naszej zbójnickiej kolibie można spożywać swój alkohol.

Rezerwacja i informacje na temat sylwestrowego kuligu w Szczyrku:

INFOLINIA I tel. [skontaktuj się]

INFOLINIA II tel. [skontaktuj się]

INFOLINIA III tel. [skontaktuj się]

INFOLINIA IV tel. [skontaktuj się]

INFOLINIA V tel. 33 [skontaktuj się]

INFOLINIA VI tel. 33 [skontaktuj się]

 

Mail do rezerwacji kuligów: [skontaktuj się]

Szczegóły na naszej stronie Skontaktuj się lub Skontaktuj się oraz na naszym profilu facebookowym i Istagramie (Kuligi_w_beskidach) Pytomy Wos piyknie na kulig sylwestrowy, popołudniowy HIT w Szczyrku! HAJ!!

Kontakt

Oferta została wyprzedana. Możesz skorzystać z formularza jeśli masz pytania do organizatora.
od 99 zł za osobę
1 noc 31.12 - 31.12
Szczyrk Pokaż na mapie
Napisz wiadomość

Lokalizacja

Szczyrk, Górska 7 A

Opinie

Ta oferta nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Formularz opinii