Tanie kuligi dla dzieci FERIE LUTY 2019

Opis oferty

KULIGI FERYJNE W WIŚLE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY ORAZ OPIEKUNÓW I NAUCZYCIELI w lutym 2019 w KAŻDĄ ŚRODĘ!

Tanio, solidnie i po góralsku! Hej!

TERMINY: 6,13,20,27.02.2019r.

Cena za kulig: 40 zł / os. dorosła , 35 zł / os. dziecko do 12 roku życia, dzieci do lat 4 GRATIS.

ZAWSZE 2 OPIEKUNÓW, NAUCZYCIELI GRATIS!

Cena obejmuje: organizację kuligu, menu regionalne wg oferty pieczenie kiełbasek, swojski chleb z pieca, swojski chleb ze smalcem (szpyrkami), ogórek kiszony, herbata z zielin + dodatki (sztućce, tacki, kubki), ubezpieczenie grupy w Axa Polska, podatek Vat.

Opis miejscowości i trasy kuligu:

Wisła to jedna z najpiękniejszych miejscowości turystycznych Beskidu Śląskiego. Swoje malownicze położenie zawdzięcza wspaniałemu położeniu, od strony zachodniej otoczona jest pasmem górskim Czantorii i Stożka, a od strony wschodniej – rozgałęzionym ramieniem Równicy oraz pasmem Baraniej Góry. Wypoczynek w Wiśle stanowi wspaniałą propozycję dla wszystkich miłośników turystyki. Gwarantujemy niezapomniane chwile podczas zbójeckiego kuligu z biesiadą góralską.

Trasa kuligu wiedzie malowniczą trasą wzdłuż Białej Wisełki, leśnymi traktami Doliny Białej Wisełki, która jest jedną z najbardziej malowniczych dolin w Beskidzie Śląskim i najpiękniejsza dolina w Wiśle. Płynie tędy jeden ze źródłowych potoków Wisły, Biała Wisełka, która wypływa na północnym stoku Baraniej Góry, na wysokości ok. 1080 m. n.p.m., w swym środkowym odcinku tworząc szereg wodospadów i progów skalnych, zwanych Kaskadami Rodła.

Trasa kuligu znajduje się na terenie Baraniogórskiego Rezerwatu Przyrody. To miejsce dla wielbicieli przyrody i zwierząt. Przy odrobinie szczęścia można tu spotkać jelenia, głuszca, sarnę czy rysia. W potoku, wzdłuż trasy kuligu pływa pstrąg potokowy i pluska się pluszcz. Dolina porośnięta jest między innymi pomnikowymi świerkami i jodłami. Doliną Białej Wisełki biegnie szlak turystyczny, zamknięty dla ruchu samochodowego. Dzięki temu nie usłyszymy tutaj dźwięku silnika samochodowego. Spacery i przejażdżki ułatwia utwardzona nawierzchnia. Jest to miejsce położone na Szlaku Zbójników Karpackich. Góry, las, zapalone pochodnie, dźwięk dzwonków, góralskie tańce, muzykowanie, gawędy starego bacy ubarwią wasz wypoczynek w Beskidach. Beskidy dzięki wspaniałej, nieskażonej przyrodzie, oraz niezwykłemu ukształtowaniu terenu, zachęcają turystów do odwiedzin. Odwiedźcie nas i sami się przekonajcie! Hej!

Wozy, sanie: wozy / sanie na większości tras kuligowych w Beskidach są zadaszone i mają ledowe oświetlenie i znajdują się na nich koce do okrycia się podczas kuligu. Na saniach jednorazowo możemy przewieźć od 12 osób.

Opis miejsca biesiady góralskiej w trakcie kuligu: organizujemy imprezy wewnątrz naszej zbójeckiej koliby w której znajdują się paleniska, ławy i stoły, przy których można wygodnie usiąść. Oświetlone toalety znajdują się w najbliższym otoczeniu koliby (TOJ TOJ). Podczas biesiady będzie puszczana muzyka góralska z kolumny aktywnej.

DZWOŃ I REZERWUJ JUŻ TERAZ!

INFOLINIA + 48 606 ...Pokaż numer, 33 606 ...Pokaż numer

e-mail: Skontaktuj się

Dane do przelewu:

ZBÓJNICKI SZLAK LESZEK MŁODZIANOWSKI
34-300 ŻYWIEC
Ul. Jana III Sobieskiego 7

KONTO BANKOWE ZŁOTÓWKOWE SANTANDER BANK POLSKA
Nr. 76 1090 2011 0000 0001 3492 3115

W tytule przelewu napisać: imię i nazwisko, datę kuligu KULIG FERYJNY ŚRODA oraz miejsce czyli WISŁA.

Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Woj. Śląskiego nr. 944
Gwarancja ubezpieczeniowa AXA nr. 04.449.298.

Pytomy Wos piyknie na zbójeckie kuligi FERYJNE! Haś!

Kontakt

od 79 zł
1 noc 08.02 - 09.02
Napisz wiadomość

Lokalizacja

Wisła, Biała Wisełka 22

Opinie

Ta oferta nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Formularz opinii