Zbójnicki KULIG 29.12 & 30.12 + BIESIADA

Opis oferty

                Biesiada góralska z kapelą góralską i z kuligiem w Wiśle w dniach 29 i 30.12.2017                    

Biesiada góralska z kuligiem w WIŚLE z napadem zbójnickim i z kapelą góralską Karpackie Zbóje!

                             PROMOCJA DO 20.11.2017r.                        

                                               99 zł / os.dorosła                                       

59 zł /dziecko od 4 - 12 roku życia

Dzieci do 4 roku życia GRATIS

           UWAGA: Mamy ostatnie 40 miejsc!!!                  

!!!ZIMA W BESKIDACH NA CAŁEGO ŻE HEJ!!!

Zapraszamy do spędzenia niesamowitych chwil podczas BIESIADY GÓRALSKIEJ Z KULIGIEM W WIŚLE W GODZINACH 18:00 - 22:00w dniach 29, 30.12.2017r. (PIĄTEK, SOBOTA) w góralskich klimatach w dolinie Białej Wisełki z NAPADEM ZBÓJNICKIM i z występem kapeli góralskiej Karpackie Zbóje! Oprócz biesiady z góralskim jadłem i napitkiem czeka na Was kulig przy blasku pochodni! W programie kuligu  m.in. zabawa w chacie zbójeckiej z gawędziarzem, góralskie śpasy (gry i zabawy po góralsku i zbójnicku na wesoło), kawały góralskie, gawędy bacy, przejażdżka saniami z pochodniami, ogniskiem, regionalnym poczęstunkiem w góralskiej kolibie (menu: żurek zbójnicki, kiełbasa + dodatki: ketchup, musztarda + tacki, sztućce, kubeczki, swojski chleb z węglowego pieca ze smalcem, ogórek kiszony, grillowane oscypki z żurawiną, grzaniec zbójecki – wino grzane, herbata malinowa z miętą, kołocz góralski (ciasto drożdżowe). Dodatkowe napoje alkoholowe możecie przynieść sobie sami! Hej!

Termin: 29.12.2017r. (piątek)

              30.12.2017r. (sobota)

Jeśli jesteście Państwo zakwaterowani w Wiśle lub najbliższych okolicach i szukacie kuligu w okresie sylwestrowym to jest to wymarzona oferta właśnie dla Was! Jak co roku w naszej zbójeckiej chacie odbywać się będzie nieszablonowa, nietypowa biesiada góralska poprzedzona zbójeckim kuligiem z pochodniami!

Kulig odbywać się będzie nad potokiem Biała Wisełka w Parku Krajobrazowym Beskidu Śląskiego. Na naszym kuligu z biesiadą będzie się bawić jak co roku około 100 osób! W przerwach pomiędzy występami kapeli góralskiej Karpackie Zbóje będzie puszczana muzyka góralska i biesiadna z aktywnej kolumny.

 

ZAPRASZAMY!!! ŚNIEGU U NAS NAKURZYŁO ŻE HEJ!

           Start kuligu: godz. 18.00 - 22:00

Miejsce rozpoczęcia kuligu: parking przy OSP Wisły Czarne - ul. Biała Wisełka 22

 

                             PROMOCJA DO 20.11.2017r.                        

                                               99 zł / os.dorosła                                       

59 zł /dziecko od 4 - 12 roku życia

Dzieci do 4 roku życia GRATIS

           W cenie pakietu znajduje się:           

  • kulig z pochodniami w Dolinie Białej Wisełki w dniu 29 i 30.12.2017r. od godz. 18:00 - 22:00
  • bogate regionalne menu wg oferty (żurek zbójnicki, kiełbasa + dodatki: ketchup, musztarda + tacki, sztućce, kubeczki, swojski chleb z węglowego pieca ze smalcem, ogórek kiszony, grillowane oscypki z żurawiną, grzaniec zbójecki – wino grzane, herbata malinowa z miętą, kołocz góralski - ciasto drożdżowe).
  • biesiada góralska w góralsko - zbójnickich klimatach w kolibie 
  • napad zbójnicki w wykonaniu brygady zbójników Karpackie Zbóje, gry i zabawy po góralsku i zbójnicku, animacja dla rodzin z dziećmi!
  • ubezpieczenie każdego uczestnika w Towarzystwie ubezpieczeniowym Axa (prosimy o podanie danych do ubezpieczenia: imię i nazwisko, data urodzenia i adres zamieszkania);
  • podatek Vat;

              UWAGA: Mamy ostatnie 40 miejsc!!!                

Wspaniały pomysł na spędzenie wspaniałego wieczoru w okresie sylwestrowym!

 

     Rezerwacja i kontakt do organizatora kuligu z biesiadą w Wiśle:       

tel. +48 609 789 879, 606 786 213, 33 475 96 52, e-mail: sylwester@zbojnickie.pl

                           Opis miejsca kuligu i biesiady góralskiej:                        

Dolina Białej Wisełki to jedna z najbardziej malowniczych dolin w Beskidzie Śląskim i najpiękniejsza dolina w Wiśle. Płynie tędy jeden ze źródłowych potoków Wisły, Biała Wisełka, która wypływa na północnym stoku Baraniej Góry, na wysokości ok. 1080 m. n.p.m., w swym środkowym odcinku tworząc szereg wodospadów i progów skalnych, zwanych Kaskadami Rodła. Trasa kuligu znajduje się na terenie Baraniogórskiego Rezerwatu Przyrody. To miejsce dla wielbicieli przyrody i zwierząt. Przy odrobinie szczęścia można tu spotkać jelenia, głuszca, sarnę czy rysia. W potoku, wzdłuż trasy kuligu pływa pstrąg potokowy i pluska się pluszcz. Dolina porośnięta jest między innymi pomnikowymi świerkami i jodłami. Doliną Białej Wisełki biegnie szlak turystyczny, zamknięty dla ruchu samochodowego. Dzięki temu nie usłyszymy tutaj dźwięku silnika samochodowego. Spacery i przejażdżki ułatwia utwardzona nawierzchnia. Jest to miejsce położone na Szlaku Zbójników Karpackich www.zbojnickiszlak.pl 

Opis miejsca biesiady góralskiej:

Nasza zbójnicka koliba położona jest w dolinie Białej Wisełki. Wokół znajduje się mała polanka w sam raz do zabawy. Karczma stanowi zamknięte, drewniane pomieszczenie z paleniskami. Dookoła ogniska znajdują się ławy i stoły, przy których można wygodnie usiąść. Podczas ogniska / grilla będzie przygrywać kapela góralska Karpackie Zbóje. W środku naszej zbójeckiej chaty panuje iście swojski, góralski klimat. Wnętrza są bardzo przytulne. Przed kuligiem zbójnicy napalą w kominku, aby Wom dupki nie zmarzły. Hej! W naszej chacie zbójeckiej znajdują się 2 góralskie izby, które mogą pomieścić 100  osób, parkiet do tańców, harców i innych swawoli, a przed szałasem znajduje się miejsce na duże ognisko. W każdej izbie znajdują się stoły i ławy góralskie. Toalety Toj Tojznajdują się na zewnątrz, obok chaty.

                     Opis kuligu z biesiadą góralską w dniach 29 i 30.12.2017r. i szczegółowy program:               

Godz. 18.00 zbiórka uczestników kuligu sylwestrowego w Wiśle CZARNE, na parkingu koło OSP Wisła Czarne - ul. Biała Wisełka 22. Nasze sanie / wozy będą oznaczone numerami od 1 - 7 i logotypem Zbójnicki Szlak! PROSIMY O MEGA PUNKTUALNOŚĆ!!! Na saniach będą sprawdzane przez naszych pracowników imienne listy uczestników kuligu. Także będziemy Państwa prosić o podanie imienia i nazwiska. Na nasz zbójecki kulig nie musisz się martwić o swoją fryzurę czy strój. U nas panują iście zbójeckie klimaty! Wystarczą dobre, ciepłe, sportowe buty, sweter, ciepła kurtka na kulig, czapka, rękawiczki i chęć do zabawy góralami i zbójnikami. Hej!

Godz. 18.00 - 18:30 punktualnie odjazd kuligu z pochodniami Doliną Białej Wisełki! GDY KOGOŚ NIE BĘDZIE NA CZAS - ODJEŻDŻAMY NIE CZEKAJĄC!!!

Godz.18.45 – 21.30 biesiada zbójnicka z napadem zbójnickim i z góralskimi śpasami (grami i zabawami po góralsku na wesoło) oraz z koncertem muzyki góralskiej kapeli góralskiej Karpackie Zbóje!

Na naszym kuligu po zbóju zaserwujemy Wam wspaniałości naszej regionalnej kuchni: żurek zbójnicki, kiełbasa + dodatki: ketchup, musztarda + tacki, sztućce, kubeczki, swojski chleb z węglowego pieca ze smalcem, ogórek kiszony, grillowane oscypki z żurawiną, grzaniec zbójecki – wino grzane, herbata malinowa z miętą, kołocz góralski - ciasto drożdżowe.

Godz. 21:30 pod naszą zbójecką chatę podjadą sanie / wozy i rozpoczniemy kulig powrotny przy blasku pochodni doliną Białej Wisełki na parking pod OSP Wisła Czarne. 

Godz. 22.00 zakończenie kuligu z biesiadą. 

           Rezerwacja i kontakt do organizatora kuligu w Wiśle          

tel. +48 606 786 213, 609 789 879, 33 475 96 52, e-mail: sylwester@zbojnickie.pl

    INFORMACJE O REZERWACJI ZA KULIG Z BIESIADĄ I PŁATNOŚĆ        

Rezerwacji kuligu z biesiadą w Wiśle prosimy dokonywać drogą mailową sylwester@zbojnickie.pl i telefoniczną pod nr +48 606 786 213, 609 789 879 lub 33 475 96 52.

Płatność za kulig z biesiadą prosimy dokonywać na konto firmowe organizatora:

Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski
ul. Jana III Sobieskiego 7
34-300 Żywiec
NIP: 553-230-63-40
Regon: 240745145

Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Woj. Śląskiego nr. 944

Gwarancja ubezpieczeniowa AXA nr. 03.504.229

KONTO BANKOWE ZŁOTÓWKOWE M BANK
Nr. 34 1140 2004 0000 3602 7471 7328

Po zarezerwowaniu kuligu z biesiadą w Wiśle drogą elektroniczną na Państwa maila wyślemy POTWIERDZENIE REZERWACJI ze wszystkimi informacjami o kuligu. Po dokonaniu wpłaty na nasze konto firmowe prześlemy drogą elektroniczną fakturę za kulig. 

Uwaga: Rezerwując kulig z biesiadą w Wiśle prosimy o podanie następujących danych do ubezpieczenia w Axa Polska (imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania i nr tel).

Wyświetleń: 15288

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.

Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o. (dowiedz się więcej).

Twoja opinia:
Ocena ogólna: Zdjęcie:

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.

Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o. (dowiedz się więcej).

Spędzałeś sylwestra w tym miejscu? Dodaj swoją opinię!

Lokalizacja

Szukaj w okolicy

MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]