Zbójnicki Sylwester z KULIGIEM w Wiśle

Opis oferty

Góralska zabawa sylwestrowa 2017/2018 r. z kuligiem w Wiśle

OSTATNIE 10 MIEJSC!!!

Cena: 350 zł / os.

                                   PROMOCJA DO 20.11.2017r.: 289 zł / os.                                              

Zabawa sylwestrowa 2017 / 2018 r. z kuligiem w góralskich klimatach w WIŚLE w Dolinie Białej Wisełki z kapelą góralską Karpackie Zbóje i z napadem zbójnickim

Zapraszamy do spędzenia Sylwestra 2017/2018 r. (z niedzieli na poniedziałek) w góralskich i zbójnickich klimatach w dolinie Białej Wisełki z kapelą góralską Karpackie Zbóje i z napadem prawdziwych zbójników! Oprócz biesiady z góralami i zbójnikami czeka na Was kulig przy blasku pochodni! W programie zbójnickiego sylwestra m.in. zabawa w chacie zbójeckiej z kapelą góralską Karpackie Zbóje, góralskie śpasy (gry i zabawy na wesoło), przejażdżka saniami z pochodniami, ogniskiem, regionalnym poczęstunkiem w góralskiej kolibie (menu: świńska kita z kapustą zasmażaną podaną na zbójecki sposób z kaszą, zimna płyta (swojskie wędliny), bigos zbójecki, bogracz beskidzki, dania z grilla - kiełbasa zbójecka, oscypek grilowany, coś na słodko – czyli zbójecki kołacz, owoce, kawa/herbata, szampan na 4 osoby, no i oczywiście po 2 kubki grzanego wina Zbójeckie Grzane! Dodatkowe napoje alkoholowe oraz napoje gazowane i niegazowane możecie przynieść sobie sami! Hej!

Jeśli jesteście Państwo zakwaterowani w Wiśle lub najbliższych okolicach i szukacie samej zabawy sylwestrowej z kuligiem to jest to wymarzona oferta właśnie dla Was!

Nie obowiązują u nas stroje galowe!Mile widziane elementy stroju góralskiego! Jak co roku w naszej zbójeckiej chacie odbywać się będzie nieszablonowy, nietypowy sylwester z kuligiem z pochodniami w towarzystwie rdzennych górali i prawdziwych zbójników. Kulig odbywać się będzie nad potokiem Biała Wisełka w Parku Krajobrazowym Beskidu Śląskiego. Na naszej zabawie sylwestrowej będzie się bawić jak co roku około 100 osób! W przerwach pomiędzy setami muzycznymi będzie puszczana muzyka taneczna z aktywnej kolumny. Hej! ZAPRASZAMY!!!


Termin: 31.12.2017r. / 1.01.2018r.

Start kuligu: godz. 20.00 - 3.30

Miejsce rozpoczęcia kuligu: parking przy OSP Wisły Czarne, ul. Biała Wisełka 22

Uwaga: mile widziane elementy stroju góralskiego

Cena: 350 zł / os.

                                   PROMOCJA DO 20.11.2017r.: 289 zł / os.                                              

W cenie pakietu sylwestrowego znajduje się:

  • Zbójnicki kulig z pochodniami w Dolinie Białej Wisełki w dniu 31.12.2017r. od godz. 20.00
  • Bogate regionalne menu sylwestrowe wg oferty
  • Szampan na przywitanie Nowego Roku (butelka/4 osoby), 0, 5 l. wina grzanego Zbójnickie Grzane, napoje – kawa / herbata 
  • Zabawa sylwestrowa w góralsko - zbójnickich klimatach z kapelą góralską Karpackie Zbóje oraz z prawdziwym napadem zbójnickim!
  • Gadżety góralskie i zbójeckie glejty bezpieczeństwa (dyplomy) dla uczestników zabaw ze zbójnikami!
  • Ubezpieczenie każdego uczestnika w Towarzystwie ubezpieczeniowym Axa (prosimy o podanie danych do ubezpieczenia: imię i nazwisko, data urodzenia i adres zamieszkania);
  • Podatek Vat;

UWAGA: Mamy ostatnie 10 miejsc!!!

Wspaniały pomysł na spędzenie wspaniałego sylwestra z kuligiem w góralsko-zbójeckich klimatach!

Chybojcie ku nom i bydźcie s nami,
beskidzkimi góralami. Bedom tańce,
swawole, góralska muzyka, zbójecka
watra, radość, śleboda i smakowite jadło!

Rezerwacja i kontakt do organizatora zbójnickiej zabawy sylwestrowej z kuligiem w Wiśle

tel. +48 609 789 879, 606 786 213, 33 475 96 52, e-mail: sylwester@zbojnickie.pl

 

Opis miejsca biesiady sylwestrowej:

Nasza zbójnicka koliba położona jest w dolinie Białej Wisełki w Wiśle-Czarne. Wokół znajduje się mała polanka w sam raz do zabawy. Karczma stanowi zamknięte, drewniane pomieszczenie z paleniskami. Dookoła ogniska znajdują się ławy i stoły, przy których można wygodnie usiąść. Podczas ogniska / grilla będzie przygrywać kapela góralska Karpackie Zbóje. W środku naszej zbójeckiej chaty panuje iście swojski, góralski klimat. Wnętrza są bardzo przytulne. W noc Sylwestrową zbójnicy napalą w kominku, aby Wom dupki nie zmarzły. Hej! W naszej chacie zbójeckiej znajdują się 2 góralskie izby, które mogą pomieścić na raz do 100  osób, parkiet do tańców, harców i innych swawoli, a przed szałasem znajduje się miejsce na duże ognisko. W każdej izbie znajdują się stoły i ławy góralskie. Oświetlone toalety Toj Toj znajdują się na zewnątrz, obok chaty.

 

Opis zabawy sylwestrowej i szczegółowy program:

Godz. 19.45 zbiórka uczestników zabawy sylwestrowej z kuligiem w Wiśle CZARNE, na parkingu koło OSP Wisła Czarne. Nasze sanie / wozy będą oznaczone numerami od 1 - 7 i logotypem Zbójnicki Szlak! PROSIMY O MEGA PUNKTUALNOŚĆ!!! Na saniach będą sprawdzane przez naszych pracowników imienne listy uczestników zabawy sylwestrowej! Także będziemy Państwa prosić o podanie imienia i nazwiska. Na naszego zbójeckiego sylwestra nie musisz się martwić o swoją fryzurę czy strój. U nas panują iście zbójeckie klimaty! Wystarczą dobre, ciepłe, sportowe buty, sweter, ciepła kurtka na kulig, czapka, rękawiczki i chęć do zabawy góralami i zbójnikami. Nie obowiązują stroje galowe! Hej!

Godz. 20.00 - 20:30 punktualnie odjazd kuligu z pochodniami Doliną Białej Wisełki! GDY KOGOŚ NIE BĘDZIE NA CZAS - ODJEŻDŻAMY NIE CZEKAJĄC!!!

Godz.20.45 – 3.00 biesiada zbójnicka z kapelą góralską Karpackie Zbóje www.karpackiezboje.pl

Naszą zbójecką imprezę rozpoczynamy kolacją regionalną iście po zbóju 31.12.2017r. (niedziela) ok. godz. 20:00. Po kolacji urządzimy Wam wspaniałą biesiadę góralską w towarzystwie naszej kapeli góralskiej Karpackie Zbóje a potem nastąpi napad zbójnicki Od około godz. 22.30 do końca zabawy będzie puszczana muzyka góralska, biesiadna i dyskotekowa z aktywnej kolumny!

Na naszym sylwestrze iście po zbóju zaserwujemy Wam wspaniałości naszej regionalnej kuchni: świńską kitę z kapustą zasmażaną podaną na zbójecki sposób z kaszą, zimną płytę (swojskie wędliny), bigos zbójecki, bogracz beskidzki, dania z grilla - kiełbasa zbójecka, oscypek grilowany, coś na słodko – czyli zbójecki kołacz, owoce, kawa/herbata, szampan na 4 osoby, no i oczywiście po 2 kubki grzanego wina Zbójeckie Grzane!

Godz. 00.00 przy rozpalonym ognisku (zbójnickiej watrze) przy naszej kolibie będzie możliwość wzniesienia toastu szapnanem i złożenia życzeń Noworocznych przyjaciołom i znajomym! Przed chatą zbójnicką nastąpi uroczyste przywitanie Nowego Roku 2018! Hej! Po przywitaniu Nowego Roku wszyscy wejdziemy do środka i będziemy bawić się razem przy muzyce mechanicznej do godz. 2.45. 

Godz. 3:00 pod naszą zbójecką chatę podjadą sanie / wozy i rozpoczniemy kulig powrotny przy blasku pochodni doliną Białej Wisełki na parking pod OSP Wisła Czarne

Godz. 3.30 zakończenie zabawy sylwestrowej!

 

Rezerwacja i kontakt do organizatora zbójnickiej zabawy sylwestrowej z kuligiem w Wiśle

tel. +48 609 789 879, 606 786 213, 33 475 96 52, e-mail: sylwester@zbojnickie.pl

            INFORMACJE O REZERWACJI I PŁATNOŚCI      

Rezerwacji zabawy sylwestrowej z kuligiem w Wiśle prosimy dokonywać drogą mailową sylwester@zbojnickie.pl i telefoniczną pod nr +48 609 789 879, 606 786 213 lub 33 475 96 52.

Płatność za kulig sylwestrowy i zabawę sylwestrową prosimy dokonywać na konto firmowe organizatora:

Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski
ul. Jana III Sobieskiego 7
34-300 Żywiec
NIP: 553-230-63-40
Regon: 240745145

Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Woj. Śląskiego nr. 944

Gwarancja ubezpieczeniowa AXA nr. 03.504.229

 

KONTO BANKOWE ZŁOTÓWKOWE M BANK 
Nr. 34 1140 2004 0000 3602 7471 7328

 

Po zarezerwowaniu zabawy sylwestrowej z kuligiem w Wiśle drogą elektroniczną na Państwa maila wyślemy voucher sylwestrowy ze wszystkimi informacjami i z potwierdzeniem przyjęcia rezerwacji. Po dokonaniu wpłaty na nasze konto firmowe prześlemy drogą elektroniczną fakturę za sylwestra. 

Uwaga: Rezerwując sylwestra z kuligiem w Wiśle prosimy o podanie następujących danych do ubezpieczenia w Axa Polska (imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania i nr tel).

 

Serdecznie zapraszamy do spędzenia niepowtarzalnego sylwestra ze zbójnikami w Wiśle! 

Gwarantujemy mega zabawę sylwestrową z kuligiem! Hej!

Wyświetleń: 5480

Formularz kontaktowy

Twoja opinia:
Ocena ogólna: Zdjęcie:
Spędzałeś sylwestra w tym miejscu? Dodaj swoją opinię!

Lokalizacja

Szukaj w okolicy

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach sylwestrowych?
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]