KULIG Bożonarodzeniowy 26.12 Wisła

KULIG Bożonarodzeniowy 26.12 Wisła - Sylwester
99 zł / osoba
1 noc
Wisła
ul. Biała Wisełka 22
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Brak strony www

Opis oferty

Informacje mogą być nieaktualne - zapytaj o ofertę

Kulig Świąteczny, Bożonarodzeniowy 26.12. w Wiśle z kapelą góralską Karpackie Zbóje

Kulig świąteczny w święto Św. SZCZEPANA w góralskich klimatach w Dolinie Białej Wisełki w Wiśle z napadem zbójnickim i z kapelągóralską Karpackie Zbóje!

!!!ZIMA W BESKIDACH NA CAŁEGO ŻE HEJ!!!

Zapraszamy do spędzenia niesamowitych chwil naKULIGU ŚWIĄTECZNYM W ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA W GODZINACH 18:[...]:00w dniu 26.12.r. (wtorek)w góralskich klimatach w dolinie Białej Wisełki z NAPADEM ZBÓJNICKIM i z występem kapeli góralskiej Karpackie Zbóje! Oprócz biesiady z góralskim jadłem i napitkiem czeka na Was kulig przy blasku pochodni!W programie świątecznego kuligu m.in.zabawa w chacie zbójeckiej z gawędziarzem,góralskie śpasy(gry i zabawy po góralsku i zbójnicku na wesoło), kawały góralskie, gawędy bacy, przejażdżka saniami z pochodniami, ogniskiem, regionalnym poczęstunkiem w góralskiej kolibie (menu: żurek zbójnicki, kiełbasa + dodatki: ketchup, musztarda + tacki, sztućce, kubeczki, swojski chleb z węglowego pieca ze smalcem, ogórek kiszony, grillowane oscypki z żurawiną, grzaniec zbójecki – wino grzane, herbata malinowa z miętą, kołocz góralski (ciasto drożdżowe).Dodatkowe napoje alkoholowe możecie przynieść sobie sami! Hej!

[...]Termin:26.12.r. (wtorek)[...]

Jeśli jesteście Państwo zakwaterowani w Wiśle lub najbliższych okolicach i szukacie kuligu świątecznego w Święta Bożego Narodzenia to jest to wymarzona oferta właśnie dla Was!Jak co roku w naszej zbójeckiej chacie odbywać się będzie nieszablonowa, nietypowa biesiada góralska poprzedzoną zbójeckim kuligiem z pochodniami!

Kulig odbywać się będzie nad potokiemBiała Wisełka w Parku Krajobrazowym Beskidu Śląskiego. Na naszym kuligu świątecznym będzie się bawić jak co roku około 100 osób! W przerwach pomiędzy występami kapeli góralskiej Karpackie Zbóje będzie puszczana muzyka góralska i biesiadna z aktywnej kolumny.

ZAPRASZAMY!!! ŚNIEGU U NAS NAKURZYŁO ŻE HEJ!


Termin:26.12. r.

Start kuligu:godz. 18.[...]:00

Miejsce rozpoczęcia kuligu:parking przy OSP Wisły Czarne - ul. Biała Wisełka 22

[...]PROMOCJA DO 20.11. r.:

99zł / os.dorosła

59zł / dziecko od[...]roku życia

Dzieci do 4 roku życia GRATIS

W cenie pakietu sylwestrowego znajduje się:

  • kulig świąteczny z pochodniami w Dolinie Białej Wisełki w dniu 26.12.r. od godz. 18:[...]:00
  • bogate regionalne menu wg oferty(żurek zbójnicki, kiełbasa + dodatki: ketchup, musztarda + tacki, sztućce, kubeczki, swojski chleb z węglowego pieca ze smalcem, ogórek kiszony, grillowane oscypki z żurawiną, grzaniec zbójecki – wino grzane, herbata malinowa z miętą, kołocz góralski - ciasto drożdżowe).
  • biesiada góralska w góralsko - zbójnickich klimatach w kolibie
  • napad zbójnickiwwykonaniu brygady zbójników Karpackie Zbóje, gry i zabawy po góralsku i zbójnicu,wesołaanimacja dla rodzin z dziećmi!
  • ubezpieczenie każdego uczestnika w Towarzystwie ubezpieczeniowymAxa(prosimy o podanie danych do ubezpieczenia: imię i nazwisko, data urodzenia i adres zamieszkania);
  • podatek Vat;

[...]UWAGA: Mamy ostatnie 40 miejsc!!![...]

Wspaniały pomysł na spędzenie wspaniałego wieczoru świątecznego w Święta Bożego Narodzenia!!!

Rezerwacja i kontakt do organizatora kuligu świątecznego w Wiśle

tel. +48[...],[...],[...], e-mail:[skontaktuj się]

Opis miejsca kuligu świątecznego:

Dolina Białej Wisełkito jedna z najbardziej malowniczych dolin wBeskidzie Śląskimi najpiękniejsza dolina w Wiśle. Płynie tędy jeden ze źródłowych potoków Wisły, Biała Wisełka, która wypływa na północnym stokuBaraniej Góry, na wysokości ok. 1080 m. n.p.m., w swym środkowym odcinku tworząc szereg wodospadów i progów skalnych, zwanychKaskadami Rodła. Trasa kuligu znajduje się na terenieBaraniogórskiego Rezerwatu Przyrody. To miejsce dla wielbicieli przyrody i zwierząt. Przy odrobinie szczęścia można tu spotkać jelenia, głuszca, sarnę czy rysia. W potoku, wzdłuż trasy kuligu pływa pstrąg potokowy i pluska się pluszcz. Dolina porośnięta jest między innymi pomnikowymi świerkami i jodłami. Doliną Białej Wisełki biegnie szlak turystyczny, zamknięty dla ruchu samochodowego. Dzięki temu nie usłyszymy tutaj dźwięku silnika samochodowego. Spacery i przejażdżki ułatwia utwardzona nawierzchnia. Jest to miejsce położone naSzlaku Zbójników Karpackich[skontaktuj się]

[...]Opis miejsca biesiady góralskiej:

Nasza zbójnicka koliba położona jest w dolinie Białej Wisełki. Wokół znajduje się mała polanka w sam raz do zabawy. Karczma stanowi zamknięte, drewniane pomieszczenie z paleniskami. Dookoła ogniska znajdują się ławy i stoły, przy których można wygodnie usiąść. Podczas ogniska / grilla będzie przygrywaćkapela góralska Karpackie Zbóje.W środku naszej zbójeckiej chaty panuje iście swojski, góralski klimat. Wnętrza są bardzo przytulne. Przed kuligiem świątecznym zbójnicy napalą w kominku, aby Wom dupki nie zmarzły.Hej!W naszej chacie zbójeckiej znajdują się2 góralskie izby, które mogą pomieścić 100 osób, parkiet do tańców, harców i innych swawoli, a przed szałasem znajduje się miejsce na duże ognisko. W każdej izbie znajdują się stoły i ławy góralskie.Toalety Toj Tojznajdują się na zewnątrz, obok chaty.

Opis kuligu świątecznego w dniu 26.12.r. i szczegółowy program:

Godz. 18.00zbiórka uczestników kuligu świątecznego wWiśle CZARNE, na parkingu kołoOSP Wisła Czarne - ul. Biała Wisełka 22. Nasze sanie /wozy będą oznaczone numerami od[...]i logotypem Zbójnicki Szlak!PROSIMY O MEGA PUNKTUALNOŚĆ!!!Na saniach będą sprawdzane przez naszych pracowników imienne listy uczestników kuligu świątecznego. Także będziemy Państwa prosić o podanie imienia i nazwiska.Na nasz zbójecki świąteczny kulig nie musisz się martwić o swoją fryzurę czy strój. U nas panują iście zbójeckie klimaty!Wystarczą dobre, ciepłe, sportowe buty, sweter, ciepła kurtka na kulig, czapka, rękawiczki i chęć do zabawy góralami i zbójnikami. Hej!

Godz. 18.[...]:30punktualnie odjazd kuligu z pochodniami Doliną Białej Wisełki!GDY KOGOŚ NIE BĘDZIE NA CZAS - ODJEŻDŻAMY NIE CZEKAJĄC!!!

Godz.18.45 – 20.30biesiada zbójnicka znapadem zbójnickim i z góralskimi śpasami (grami i zabawami po góralsku na wesoło) oraz z koncertem muzyki góralskiej kapeli góralskiej Karpackie Zbóje!

Na naszym kuligu świątecznym po zbóju zaserwujemy Wam wspaniałości naszej regionalnej kuchni:żurek zbójnicki, kiełbasa + dodatki: ketchup, musztarda + tacki, sztućce, kubeczki, swojski chleb z węglowego pieca ze smalcem, ogórek kiszony, grillowane oscypki z żurawiną, grzaniec zbójecki – wino grzane, herbata malinowa z miętą, kołocz góralski - ciasto drożdżowe.

Godz. 20:30pod naszą zbójecką chatę podjadą sanie / wozy i rozpoczniemy kulig powrotny przy blasku pochodni doliną Białej Wisełki na parking pod OSP Wisła Czarne.

Godz. 21.00 zakończenie kuligu świątecznego.

Rezerwacja i kontakt do organizatora kuligu świątecznego w Wiśle

tel. +[...],[...],[...], e-mail:[skontaktuj się]

INFORMACJE O REZERWACJI ZA KULIG ŚWIĄTECZNY I PŁATNOŚĆ

Rezerwacji kuligu świątecznego w Wiśle prosimy dokonywać drogą mailową[skontaktuj się]i telefoniczną pod nr+[...],[...]lub[...].

Płatność za kulig świąteczny prosimy dokonywać na konto firmowe organizatora:

Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski
ul. Jana III Sobieskiego 7
[...]Żywiec
NIP:[...]
Regon:[...]

Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Woj. Śląskiego nr. 944

Gwarancja ubezpieczeniowa AXA nr. 03.504.229

KONTO BANKOWE ZŁOTÓWKOWE M BANK
Nr.[...]

Po zarezerwowaniukuligu świątecznego w Wiśledrogą elektroniczną na Państwa maila wyślemyPOTWIERDZENIE REZERWACJIze wszystkimi informacjami o kuligu. Po dokonaniu wpłaty na nasze konto firmowe prześlemy drogą elektronicznąfakturę za kulig świąteczny.

Uwaga:Rezerwując kulig świąteczny w Wiśle prosimy o podanie następujących danych do ubezpieczenia wAxa Polska(imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania i nr tel).

Serdecznie zapraszamy do spędzenia niepowtarzalNego kuligu świątecznego w Wiśle !

Gwarantujemy mega zabawę z Karpackimi Zbójami! Hej!

Wyświetleń: 3021

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.

Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o. (dowiedz się więcej).

Twoja opinia:
Ocena ogólna: Zdjęcie:

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.

Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o. (dowiedz się więcej).

Spędzałeś sylwestra w tym miejscu? Dodaj swoją opinię!

Lokalizacja

Szukaj w okolicy

MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]