KULIG Bożonarodzeniowy 26.12 Wisła

KULIG Bożonarodzeniowy 26.12 Wisła - Sylwester
99 zł / osoba
1 noc
Wisła
ul. Biała Wisełka 22
609... pokaż numer

Opis oferty

Kulig Świąteczny, Bożonarodzeniowy 26.12.2017 w Wiśle z kapelą góralską Karpackie Zbóje

Kulig świąteczny w święto Św. SZCZEPANA w góralskich klimatach w Dolinie Białej Wisełki w Wiśle z napadem zbójnickim i z kapelą góralską Karpackie Zbóje!

!!!ZIMA W BESKIDACH NA CAŁEGO ŻE HEJ!!!

Zapraszamy do spędzenia niesamowitych chwil na KULIGU ŚWIĄTECZNYM W ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA W GODZINACH 18:00 - 21:00 w dniu 26.12.2017r. (wtorek) w góralskich klimatach w dolinie Białej Wisełki z NAPADEM ZBÓJNICKIM i z występem kapeli góralskiej Karpackie Zbóje! Oprócz biesiady z góralskim jadłem i napitkiem czeka na Was kulig przy blasku pochodni! W programie świątecznego kuligu  m.in. zabawa w chacie zbójeckiej z gawędziarzemgóralskie śpasy (gry i zabawy po góralsku i zbójnicku na wesoło), kawały góralskie, gawędy bacy, przejażdżka saniami z pochodniami, ogniskiem, regionalnym poczęstunkiem w góralskiej kolibie (menu: żurek zbójnicki, kiełbasa + dodatki: ketchup, musztarda + tacki, sztućce, kubeczki, swojski chleb z węglowego pieca ze smalcem, ogórek kiszony, grillowane oscypki z żurawiną, grzaniec zbójecki – wino grzane, herbata malinowa z miętą, kołocz góralski (ciasto drożdżowe). Dodatkowe napoje alkoholowe możecie przynieść sobie sami! Hej!

                                        Termin: 26.12.2017r. (wtorek)                                  

Jeśli jesteście Państwo zakwaterowani w Wiśle lub najbliższych okolicach i szukacie kuligu świątecznego w Święta Bożego Narodzenia to jest to wymarzona oferta właśnie dla Was! Jak co roku w naszej zbójeckiej chacie odbywać się będzie nieszablonowa, nietypowa biesiada góralska poprzedzoną zbójeckim kuligiem z pochodniami!

Kulig odbywać się będzie nad potokiem Biała Wisełka w Parku Krajobrazowym Beskidu Śląskiego. Na naszym kuligu świątecznym  będzie się bawić jak co roku około 100 osób! W przerwach pomiędzy występami kapeli góralskiej Karpackie Zbóje będzie puszczana muzyka góralska i biesiadna z aktywnej kolumny.

ZAPRASZAMY!!! ŚNIEGU U NAS NAKURZYŁO ŻE HEJ!


Termin: 26.12.2017 r.

 Start kuligu: godz. 18.00 - 21:00

Miejsce rozpoczęcia kuligu: parking przy OSP Wisły Czarne - ul. Biała Wisełka 22

 

                     PROMOCJA DO 20.11.2017 r.:             

99 zł / os.dorosła

59 zł / dziecko od 4 - 12 roku życia

Dzieci do 4 roku życia GRATIS

W cenie pakietu sylwestrowego znajduje się: 

  • kulig świąteczny z pochodniami w Dolinie Białej Wisełki w dniu 26.12.2017r. od godz. 18:00 - 21:00
  • bogate regionalne menu wg oferty (żurek zbójnicki, kiełbasa + dodatki: ketchup, musztarda + tacki, sztućce, kubeczki, swojski chleb z węglowego pieca ze smalcem, ogórek kiszony, grillowane oscypki z żurawiną, grzaniec zbójecki – wino grzane, herbata malinowa z miętą, kołocz góralski - ciasto drożdżowe).
  • biesiada góralska w góralsko - zbójnickich klimatach w kolibie 
  • napad zbójnicki w wykonaniu brygady zbójników Karpackie Zbóje, gry i zabawy po góralsku i zbójnicu, wesoła animacja dla rodzin z dziećmi!
  • ubezpieczenie każdego uczestnika w Towarzystwie ubezpieczeniowym Axa (prosimy o podanie danych do ubezpieczenia: imię i nazwisko, data urodzenia i adres zamieszkania);
  • podatek Vat;

                                         UWAGA: Mamy ostatnie 40 miejsc!!!                                         

      Wspaniały pomysł na spędzenie wspaniałego wieczoru świątecznego  w Święta Bożego Narodzenia!!!      

 

             Rezerwacja i kontakt do organizatora kuligu świątecznego w Wiśle          

tel. +48 609 789 879, 606 786 213, 33 475 96 52, e-mail: swieta@zbojnickie.pl

           Opis miejsca kuligu świątecznego:        

Dolina Białej Wisełki to jedna z najbardziej malowniczych dolin w Beskidzie Śląskim i najpiękniejsza dolina w Wiśle. Płynie tędy jeden ze źródłowych potoków Wisły, Biała Wisełka, która wypływa na północnym stoku Baraniej Góry, na wysokości ok. 1080 m. n.p.m., w swym środkowym odcinku tworząc szereg wodospadów i progów skalnych, zwanych Kaskadami Rodła. Trasa kuligu znajduje się na terenie Baraniogórskiego Rezerwatu Przyrody. To miejsce dla wielbicieli przyrody i zwierząt. Przy odrobinie szczęścia można tu spotkać jelenia, głuszca, sarnę czy rysia. W potoku, wzdłuż trasy kuligu pływa pstrąg potokowy i pluska się pluszcz. Dolina porośnięta jest między innymi pomnikowymi świerkami i jodłami. Doliną Białej Wisełki biegnie szlak turystyczny, zamknięty dla ruchu samochodowego. Dzięki temu nie usłyszymy tutaj dźwięku silnika samochodowego. Spacery i przejażdżki ułatwia utwardzona nawierzchnia. Jest to miejsce położone na Szlaku Zbójników Karpackich www.zbojnickiszlak.pl 

              Opis miejsca biesiady góralskiej:         

Nasza zbójnicka koliba położona jest w dolinie Białej Wisełki. Wokół znajduje się mała polanka w sam raz do zabawy. Karczma stanowi zamknięte, drewniane pomieszczenie z paleniskami. Dookoła ogniska znajdują się ławy i stoły, przy których można wygodnie usiąść. Podczas ogniska / grilla będzie przygrywać kapela góralska Karpackie Zbóje. W środku naszej zbójeckiej chaty panuje iście swojski, góralski klimat. Wnętrza są bardzo przytulne. Przed kuligiem świątecznym zbójnicy napalą w kominku, aby Wom dupki nie zmarzły. Hej! W naszej chacie zbójeckiej znajdują się 2 góralskie izby, które mogą pomieścić 100  osób, parkiet do tańców, harców i innych swawoli, a przed szałasem znajduje się miejsce na duże ognisko. W każdej izbie znajdują się stoły i ławy góralskie. Toalety Toj Toj znajdują się na zewnątrz, obok chaty.

           Opis kuligu świątecznego w dniu 26.12.2017r. i szczegółowy program:       

Godz. 18.00 zbiórka uczestników kuligu świątecznego w Wiśle CZARNE, na parkingu koło OSP Wisła Czarne - ul. Biała Wisełka 22. Nasze sanie / wozy będą oznaczone numerami od 1 - 7 i logotypem Zbójnicki Szlak! PROSIMY O MEGA PUNKTUALNOŚĆ!!! Na saniach będą sprawdzane przez naszych pracowników imienne listy uczestników kuligu świątecznego. Także będziemy Państwa prosić o podanie imienia i nazwiska. Na nasz zbójecki świąteczny kulig nie musisz się martwić o swoją fryzurę czy strój. U nas panują iście zbójeckie klimaty! Wystarczą dobre, ciepłe, sportowe buty, sweter, ciepła kurtka na kulig, czapka, rękawiczki i chęć do zabawy góralami i zbójnikami. Hej!

Godz. 18.00 - 18:30 punktualnie odjazd kuligu z pochodniami Doliną Białej Wisełki! GDY KOGOŚ NIE BĘDZIE NA CZAS - ODJEŻDŻAMY NIE CZEKAJĄC!!!

Godz.18.45 – 20.30 biesiada zbójnicka z napadem zbójnickim i z góralskimi śpasami (grami i zabawami po góralsku na wesoło) oraz z koncertem muzyki góralskiej kapeli góralskiej Karpackie Zbóje!

Na naszym kuligu świątecznym po zbóju zaserwujemy Wam wspaniałości naszej regionalnej kuchni: żurek zbójnicki, kiełbasa + dodatki: ketchup, musztarda + tacki, sztućce, kubeczki, swojski chleb z węglowego pieca ze smalcem, ogórek kiszony, grillowane oscypki z żurawiną, grzaniec zbójecki – wino grzane, herbata malinowa z miętą, kołocz góralski - ciasto drożdżowe.

Godz. 20:30 pod naszą zbójecką chatę podjadą sanie / wozy i rozpoczniemy kulig powrotny przy blasku pochodni doliną Białej Wisełki na parking pod OSP Wisła Czarne. 

Godz. 21.00 zakończenie kuligu świątecznego. 

 

  Rezerwacja i kontakt do organizatora kuligu świątecznego w Wiśle         

tel. +48 606 786 213, 609 789 879, 33 475 96 52, e-mail: swieta@zbojnickie.pl

 

INFORMACJE O REZERWACJI ZA KULIG ŚWIĄTECZNY I PŁATNOŚĆ

Rezerwacji kuligu świątecznego w Wiśle prosimy dokonywać drogą mailową swieta@zbojnickie.pl i telefoniczną pod nr +48 606 786 213, 609 789 879 lub 33 475 96 52.

            Płatność za kulig świąteczny prosimy dokonywać na konto firmowe organizatora:         

Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski
ul. Jana III Sobieskiego 7
34-300 Żywiec
NIP: 553-230-63-40
Regon: 240745145

Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Woj. Śląskiego nr. 944

Gwarancja ubezpieczeniowa AXA nr. 03.504.229

KONTO BANKOWE ZŁOTÓWKOWE M BANK 
Nr. 34 1140 2004 0000 3602 7471 7328

Po zarezerwowaniu kuligu świątecznego w Wiśle drogą elektroniczną na Państwa maila wyślemy POTWIERDZENIE REZERWACJI ze wszystkimi informacjami o kuligu. Po dokonaniu wpłaty na nasze konto firmowe prześlemy drogą elektroniczną fakturę za kulig świąteczny. 

Uwaga: Rezerwując kulig świąteczny w Wiśle prosimy o podanie następujących danych do ubezpieczenia w Axa Polska (imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania i nr tel).

 

Serdecznie zapraszamy do spędzenia niepowtarzalNego kuligu świątecznego w Wiśle !

Gwarantujemy mega zabawę z Karpackimi Zbójami! Hej!

 

 

Wyświetleń: 2923

Formularz kontaktowy

Twoja opinia:
Ocena ogólna: Zdjęcie:
Spędzałeś sylwestra w tym miejscu? Dodaj swoją opinię!

Lokalizacja

Szukaj w okolicy

Chcemy twój adres email

Pozwól nam wysyłać ci najciekawsze oferty sylwestrowe.
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]