WYPRZEDANY

Sylwestrowy KULIG z kapelą góralską WISŁA + Góralska ZABAWA w stylu FOLK

Zbójnickie kuligi w Wiśle
Kapela góralska Karpackie Zbóje na kuligu
Napady zbójnickie na kuligowiczów w Wisle!
Degustacje regionalnych alkoholi na kuligach
Atrakcje na kuligach w Wiśle
Taniec zbójnicki podczas biesiady na kuligu
Zbójnickie kuligi że hej!

Opis oferty

Zapraszamy Państwa do spędzenia niepowtarzalnych chwil na KULIGU SYLWESTROWYM Z ZABAWĄ W STYLU FOLK 2019 / 2020r. w Wiśle! Hej!

Zabawa sylwestrowa 2019 / 2020r. z kuligiem w góralskich klimatach w WIŚLE w Dolinie Białej Wisełki z gawędziarzem, kapelą góralską Karpackie Zbóje, w stylu FOLK!

IMPREZA TYLKO DLA DOROSŁYCH!

Termin: 31.12.2019r. / 1.01.2020r. (wtorek / środa);

Start kuligu: godz. 20.00 - 3.30;

Miejsce rozpoczęcia kuligu: parking przy OSP Wisły Czarne, ul. Biała Wisełka 22;

Miejsce imprezy: zbójnicka koliba u Jurka;

Uwaga: mile widziane elementy stroju góralskiego lub folkowego;

CENA: 330 zł / os.

W cenie pakietu sylwestrowego znajduje się:

  • zbójnicki sylwestrowy kulig z pochodniami w Dolinie Białej Wisełki w dniu 31.12.2019r. od godz. 20.00
  • występ gawędziarza i kapeli góralskiej Karpackie Zbóje (gry i zabawy integracyjne)
  • łokowitka zbójecka polewana uczestnikom zabaw zbójnickich
  • śmieszne gadżety góralskie rozdawane uczestnikom zabaw z kapelą góralską
  • bogate regionalne menu sylwestrowe wg oferty (przywitanie zbójecką miodonką, baranina lub karczek z zasmażaną kapustą i ziemniakami, żurek zbójecki w chlebie, zimna płyta: swojskie wędliny i sery - salceson, boczek, pasztet, kiełbasa, sery regionalne, koreczki śledziowe, oscypek z żurawiną, pieczona kiełbasa, pieczone kaszanki (kaszoki, kiszka), grillowane dramstiki, sałatka warzywna, barszcz czerwony, grzaniec zbójnicki, kawa, herbata, coś na słodko: kołocz. Dodatkowe napoje alkoholowe oraz napoje gazowane i niegazowane możecie przynieść sobie sami! HEJ!
  • ubezpieczenie w SIGNAL IDUNA Polska S.A. w zakresie: Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków (inwalidztwo i śmierć) 5 000 PLN zgodnie z polisą nr UG 516070 z dnia 17.05.2019 r.,
  • ochronę podczas zabawy oraz podatek Vat.


Płatność: Na każdy kulig w dniu rezerwacji kuligu pobierana jest zaliczka w wysokości 30% całości, płatna szybkim przelewem przez system DOTPAY lub Przelewy24. przez naszą stronę internetową Skontaktuj się / Skontaktuj się i system rezerwacji kuligów i wycieczek SYKON. Wszystkie dokumenty rezerwacyjne od razu spłyną Państwu na Waszego maila. Reszta kwoty za kulig pobierana jest na 30 dni przed każdym kuligiem wg warunków uczestnictwa w naszych imprezach. Za każdy kulig dostaną państwo rachunek na maila.

Uwaga! Przy rezerwacjach od 10 osób wzwyż - BONUSY NIESPODZIANKI oraz RABATOWE BONY TURYSTYCZNE NA WYCIECZKI I WCZASY ORGANIZOWANE PRZEZ BIURO PODRÓŻY BESKIDZKIE CENTRUM TURYSTYKI W ŻYWCU Skontaktuj się

Możliwość wypożyczenia strojów zbójnickich, folkowych i góralskich za 99 zł / os. !!! W cenie unikatowe zdjęcie!

DZWOŃ I REZERWUJ JUŻ TERAZ! + 48 [skontaktuj się], e-mail: [skontaktuj się]

Główne atrakcje: kapela góralska Karpackie Zbóje, gawędziarz, góralskie śpasy (gry i zabawy integracyjne po zbójnicku), góralski klimat koliby, regionalne specjały kuchni wiślańskiej.

W programie: kupa góralskich, folkowych i zbójnickich atrakcji!

Zapraszamy do spędzenia Sylwestra 2019/2020r. w góralskich, folkowych i zbójnickich klimatach w dolinie Białej Wisełki z gawędziarzem i kapelą góralską Karpackie Zbóje Skontaktuj się ! Będą góralskie śpasy i inkse cuda (gry i zabawy na wesoło). Oprócz biesiady z góralami i zbójnikami czeka na Was kulig przy blasku pochodni Skontaktuj się oraz doskonałe zbójeckie jadło i napitki. W programie zbójnickiego sylwestra m.in. zabawa DO BIAŁEGO RANA w chacie zbójeckiej z Karpackimi Zbójami 2019 / 2020 w Wiśle.

Nie obowiązują u nas stroje galowe! MILE WIDZIANE ELEMENTY STROJU GÓRALSKIEGO lub FOLKOWEGO! Jak co roku w naszej zbójeckiej chacie odbywać się będzie nieszablonowy, nietypowy sylwester z kuligiem z pochodniami w towarzystwie rdzennych górali i prawdziwych zbójników. Kulig odbywać się będzie nad potokiem Biała Wisełka w Parku Krajobrazowym Beskidu Śląskiego. Na naszej zabawie sylwestrowej będzie się bawić jak co roku około 70 osób! ZAPRASZAMY!!!

Jeśli jesteście Państwo zakwaterowani w Wiśle lub najbliższych okolicach i szukacie samej zabawy sylwestrowej z kuligiem to jest to wymarzona oferta właśnie dla Was! DLA CHĘTNYCH ORGANIZUJEMY NOCLEGI W ZAPRZYJAŹNIONYCH OBIEKTACH oraz transport z hotelu na kulig i z powrotem.

Wspaniały pomysł na spędzenie wspaniałego Sylwestra z kuligiem w góralsko zbójeckich klimatach!

Rezerwacja i kontakt do organizatora zbójnickiej zabawy sylwestrowej z kuligiem w Wiśle

tel. +48 [skontaktuj się], [skontaktuj się], 33 [skontaktuj się], e-mail: [skontaktuj się]

PROGRAM KULIGU SYLWESTROWEGO Z ZABAWĄ:

Godz. 19.45 zbiórka uczestników zabawy sylwestrowej z kuligiem w Wiśle CZARNE, na parkingu koło OSP Wisła Czarne. Ul. Biała Wisełka 22. PROSIMY O MEGA PUNKTUALNOŚĆ!!! Na saniach będą sprawdzane przez naszych pracowników imienne listy uczestników kuligu sylwestrowego z biesiadą. Także będziemy Państwa prosić o podanie imienia i nazwiska. Na naszego zbójeckiego sylwestra nie musisz się martwić o swoją fryzurę czy strój. U nas panują iście zbójeckie klimaty! Wystarczą dobre, ciepłe, sportowe buty, sweter, ciepła kurtka na kulig, czapka, rękawiczki i chęć do zabawy góralami i zbójnikami. Nie obowiązują stroje galowe! Mile widziane elementy stroju góralskiego! Hej!

Godz. 20.00 - 21:00 punktualnie odjazd kuligu z pochodniami Doliną Białej Wisełki! GDY KOGOŚ NIE BĘDZIE NA CZAS - ODJEŻDŻAMY NIE CZEKAJĄC!!! Uwaga: kulig może się też odbyć w godzinach późniejszych.

Godz.21.00 – 3.30 biesiada zbójnicka z kapelą góralską Karpackie Zbóje Skontaktuj się, gawędziarzem Skontaktuj się. W przerwach pomiędzy występami kapeli będzie grała muzyka góralska, folkowa i disco polo z aktywnej kolumny.

Naszą zbójecką imprezę rozpoczynamy kolacją regionalną iście po zbóju w towarzystwie naszej kapeli góralskiej Karpackie Zbóje. Na naszym sylwestrze iście po zbóju zaserwujemy Wam wspaniałości naszej regionalnej, wiślańskiej kuchni!

Godz. 00.00 przy rozpalonym ognisku (zbójnickiej watrze) przy naszej kolibie będzie możliwość wzniesienia toastu i złożenia życzeń Noworocznych przyjaciołom i znajomym! Przed chatą zbójnicką nastąpi uroczyste przywitanie Nowego Roku 2020! Hej! Po przywitaniu Nowego Roku wszyscy wejdziemy do środka i będziemy bawić się razem przy muzyce do godz. 3:30.

UWAGA: KOLEJNOŚĆ ATRAKCJI MOŻE ULEC ZMIANIE.

Opis miejsca kuligu sylwestrowego:

Beskidy dzięki wspaniałej, nieskażonej przyrodzie, oraz niezwykłemu ukształtowaniu terenu, zachęcają turystów do odwiedzin. Jeśli zdecydują się Państwo na wypoczynek w tym przepięknym regionie, serdecznie zapraszamy do Wisły. To idealne miejsce do zorganizowania sylwestrowego kuligu z biesiadą z wieloma atrakcjami!!!

Gwarantujemy niezapomniane chwile podczas sylwestrowego kuligu z biesiadą góralską. Zbójnickie elementy imprezy ubarwią niezwykle Wasze święto, pozwolą przenieść się w czasie do czasów największego nasilenia zbójnictwa karpackiego w Beskidach, czyli do wieków XVI – XVIII. Nasz zbójnicki gawędziarz z kapeli góralskiej Karpackie Zbóje przybliży Państwu dawne, zapomniane zbójnickie dzieje naszej beskidzkiej ziemi. Z naszą ekipą potańczycie, pośpiewacie, nauczycie się gry na unikatowych instrumentach muzycznych oraz przeżyjecie niezapomniane chwile! Zapraszamy Państwa do spędzenia niepowtarzalnych chwil z Firmą KULIGI W BESKIDACH na sylwestrowym kuligu z zabawą w stylu FOLK w Wiśle.

Dolina Białej Wisełki to jedna z najbardziej malowniczych dolin w Beskidzie Śląskim i najpiękniejsza dolina w Wiśle. Płynie tędy jeden ze źródłowych potoków Wisły, Biała Wisełka, która wypływa na północnym stoku Baraniej Góry, na wysokości ok. 1080 m. n.p.m., w swym środkowym odcinku tworząc szereg wodospadów i progów skalnych, zwanych Kaskadami Rodła. Trasa kuligu znajduje się na terenie Baraniogórskiego Rezerwatu Przyrody. To miejsce dla wielbicieli przyrody i zwierząt. Przy odrobinie szczęścia można tu spotkać jelenia, głuszca, sarnę czy rysia. W potoku, wzdłuż trasy kuligu pływa pstrąg potokowy i pluska się pluszcz. Dolina porośnięta jest między innymi pomnikowymi świerkami i jodłami. Doliną Białej Wisełki biegnie szlak turystyczny na Baranią Górę. Jest to miejsce położone na Szlaku Zbójników Karpackich.

Jadąc tą unikatową trasą można podziwiać piękno beskidzkiego lasu, rozkoszować się zapierającymi dech w piersiach widokami. Pęd koni, pochodnie (fakły), muzyka góralska, gawędy starego bacy wprawią cię w wyjątkowo dobry nastrój! Miła atmosfera palącego się ogniska w góralskiej karczmie, tańce z rdzennymi góralami i wyśmienita regionalna kuchnia pozostaną na długo w Waszej pamięci!

Opis miejsca biesiady sylwestrowej:

Nasza zbójnicka koliba położona jest w dolinie Białej Wisełki tuż przy parkingu koło OSP Wisłą Czarne. Koliba stanowi zamknięte, drewniane pomieszczenie z paleniskami. Dookoła ogniska znajdują się ławy i stoły, przy których można wygodnie usiąść. Podczas ogniska / grilla będzie przygrywać kapela góralska Karpackie Zbóje. W środku naszej zbójeckiej chaty panuje iście swojski, góralski klimat. Wnętrza są bardzo przytulne. W noc Sylwestrową zbójnicy napalą w środku, aby Wom dupki nie zmarzły. Hej! W naszej chacie zbójeckiej znajdują się 2 góralskie izby, które mogą pomieścić na raz do 70 osób, parkiet do tańców, harców i innych swawoli, a przed szałasem znajdują się TOJ TOJE.

Wozy, sanie: w większości są zadaszone i mają ledowe oświetlenie. Znajdują się na nich koce do okrycia się podczas kuligu. Na saniach / wozach jednorazowo możemy przewieźć do 12 osób.

Transport: Za dodatkową odpłatnością organizujemy transport grupy busem, autokarem z dowolnego miejsca na kulig i z powrotem. Cena ustalana indywidualnie. Uwaga: Możliwość indywidualnej rezerwacji taksówki z Wisły Skontaktuj się (zamów TAXI+ 48 [skontaktuj się], + 48 [skontaktuj się]).

Noclegi: na życzenie naszych Gości rezerwujemy noclegi z wyżywieniem w zaprzyjaźnionych hotelach, pensjonatach, domach wczasowych, kwaterach prywatnych.

Uwaga: w razie braku śniegu zorganizujemy kulig na wozach.


Rezerwacja i informacje na temat sylwestrowych kuligów w Wiśle:

INFOLINIA I tel. [skontaktuj się]
INFOLINIA II tel. [skontaktuj się]
INFOLINIA III tel. [skontaktuj się]
INFOLINIA IV tel. [skontaktuj się]
INFOLINIA V tel. 33 [skontaktuj się]
INFOLINIA VI tel. 33 [skontaktuj się]

Mail do rezerwacji kuligów: [skontaktuj się]

Szczegóły na naszej stronie Skontaktuj się lub Skontaktuj się oraz na naszym profilu facebookowymi Istagramie (Kuligi_w_beskidach)

Pytomy Wos piyknie na kuligi sylwestrowe w Wiśle na przełomie grudnia 2019 i stycznia 2020r.! HAJ!!

Chybojcie ku nom i bydźcie s nami, beskidzkimi góralami. Bedom tańce, swawole, góralska muzyka, zbójecka watra, radość, śleboda i beskidzkie wierchy! Kozdy z Wos jak zbójnik będzie sie musioł wykozać sprytem, inteligencjom, sprawnościom fizycnom i łodwagom. Tak zeby ze swoim łupem, plecokiem pełnym wrażeń, wrócił scośliwy ku chałupie! Hej!

Kontakt

Oferta została wyprzedana. Możesz skorzystać z formularza jeśli masz pytania do organizatora.
od 330 zł za osobę
1 noc 31.12 - 01.01
Napisz wiadomość

Lokalizacja

Wisła, Biała Wisełka 22

Opinie

Ta oferta nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Formularz opinii