Sylwester we włoskich Alpach

Opis oferty

Sylwester we włoskim Montecampione

Kiedy letni urlop staje się jedynie wyśmienitym wspomnieniem, czas rozpocząć planowanie (szampańskiego / wystrzałowego) podsumowania roku i jeszcze lepszego rozpoczęcia kolejnego #albogruboalbowcale

Co mamy na myśli?

SYLWESTER! Połączymy zimowe (i nie tylko) szaleństwo z nutką romantyzmu. Przed Wami tygodniowe, codzienne zjazdy (od rana na włoskich stokach, a wieczorami dzikie imprezy!) i noc sylwestrowa w WENECJI! Przedłuż sobie święta, nie zabieraj zbyt wiele urlopu (z pewnością przyda się na nasze kolejne wspólne wyjazdy 😉 ) i zamień imprezę niewiele różniącą się od weekendowej na KUMULACJĘ NAJLEPSZYCH WRAŻEŃ, która powali Ciebie i Twoich znajomych na kolana!

WCIĄŻ ZA MAŁO?!

Proszę bardzo! W drodze do miejsca docelowego, wstąpimy na szybkie  zakupy do najtańszej strefy wolnocłowej w Unii Europejskiej. Zrobimy sobie mały prezent na Nowy Rok.. lub wręczymy nagrody za to, że jakoś przetrwaliśmy 2017! Mogą to być zegarki, perfumy… lub… ocean turbotaniego alkoholu [dla przykładu: litr Finlandii- 6 euro, litrowy Jim Beam – 6,5 euro, litr Jagermeister – 6 euro]. Mamy nieuzasadnione wrażenie, że nasz wyjazd będzie miał właśnie smak LIVIGNO! No dobrze, czas na sedno, czyli…

Montecampione – mimo że jeszcze nie do końca doceniane, to niezwykle urokliwe miejsce, które oferuje 40 km pięknych panoramicznych tras. Martwicie się, że to niewiele? Pamiętajcie, że włoskie 40 km to francuskie 60-80 km [Francuzi chyba posługują się „męską miarą” lub Włosi damską…if you know what I mean^^]. W tym zawiera się:

20 tras: 4 niebieskie, 12 czerwonych, 4 czarne.

Spośród czarnych tras można wybrać słynną Secondino Nord, która jest uważana za najpiękniejszą w Lombardii. Taka różnorodność sprawia, że każdy znajdzie tam coś dla siebie: miejsce na naukę jazdy, doszlifowanie umiejętności czy freestyle na snowparku.  Nie bez powodu Elena i Nadia Fanchini [dwie najlepsze włoskie zawodniczki w narciarstwie alpejskim] wybrały właśnie Montecampione na miejsce swoich treningów.

Smaczku doda również fakt, iż z rezydencji, w której będziemy zakwaterowani możemy wyjechać niemalże z wpiętym sprzętem, gdyż znajduje się ona bezpośrednio przy dolnej stacji wyciągu. Dla zmartwionych nadchodzącą zimą mamy pocieszenie – zamiast grubych swetrów dla ciepła i czekolady dla endorfin zapakujcie lepiej krem z filtrem! W końcu to nie ponura Polska a „słoneczna Italia”, której puch już od połowy grudnia będzie czekał w idealnym stanie, aż zapozna się z naszymi zakurzonymi sprzętami!

CZY MOŻE BYĆ JESZCZE LEPIEJ? Oooooczywiście!
Co powiesz na to, by „wpaść w kanał” lub… „dać sobie w kanał” w Sylwestra? Na noc sylwestrową wybieramy się do europejskiej stolicy karnawału, najbardziej romantycznego miasta świata. Swoją drogą, św. Marek (patron Wenecji) jest również patronem szklarzy… zadba więc o to, że tego wieczoru ‘pęknie’ niejedna butelka. Dzięki niesamowitym widokom i tradycji zbiorowego toastu o północy, Wenecja prowadzi w rankingach ulubionych miejsc powitania Nowego Roku. Co roku miasto przygotowuje szereg atrakcji, w skład których wchodzi m.in. NIESAMOWITY pokaz sztucznych ogni. Potraficie sobie to wyobrazić? Przepiękna, zapierająca dech w piersiach sceneria, a nad nią niebo w blasku przepięknych „fajerwerków”…. ajjjjj!

Nie możemy też zapomnieć o czymś, co było kluczem w podjęciu decyzji o miejscu naszej nocy sylwestrowej… COMMUNAL KISS, którym wymieniamy się ze swoją drugą połówką, kochankami, przyjaciółmi… no albo w ramach integracji z obcymi ludźmi ^^ Brzmi całkiem NAAAAJJJJSSS!

Mówią, że jak skończysz stary rok taki będzie nowy, dlatego postaraj się, żeby nie zabrakło Cię właśnie na tym wyjeździe! Odpal fajerwerki jeszcze przed godziną 24.00 na przełomie lat i zapisz się jak najszybciej!

 

O sNOw LIMITS:

sNOw LIMITS to odlotowe wyjazdy dla studentów i absolwentów w wersji zimowej. Jest to idealna propozycja dla bardziej wymagających narciarzy lub snowboardzistów. Organizatorzy Integry zapraszają do wysokich Alp, aby w najbardziej popularnych kurortach zasmakować białego szaleństwa w najlepszym towarzystwie.  Nie każdy wie, ale historia naszych zimowych wyjazdów sięga dalej niż początki Integry. To właśnie od wyjazdu w Livigno w 2009 roku zaczynamy liczyć nasze najpiękniejsze lata, w których mamy przyjemność organizować wyjazdy przeznaczone również dla osób około trzydziestki, na które czekacie cały rok, a z których wspomnienia pozostają Wam do końca życia. Nasze alpejskie wojaże, które początkową sygnowaliśmy nazwą “Weski”, w 2017 roku przemianowaliśmy na „sNOw LIMITS”, aby podkreślić sportowy charakter tego cyklu i nadać naszym wyjazdom nową jakość, goszcząc parę razy w roku w najlepszych kurortach Alp francuskich i włoskich (m.in. Livigno, Val di Sole, Val Thorens). W od różnieniu od Integry na Śniegu,  sNOw LIMITS jest zdecydowanie mniej masowe. Ograniczenie ilości osób ma na celu poprawę sprawności organizacji oraz zapewnienia kameralnej, przyjaznej atmosfery między wszystkimi uczestnikami wyjazdu, pomimo, że cały dzień szusujemy na stokach własnymi trasami. Po pełnym wyżyciu się na stoku zaprosimy Was na energetyczne Apres Ski czyli taneczny odjazd na stołach, barze i śniegu. Przejmujemy knajpę na stoku!!! A po szybkiej wszamce i drzemce legendarne befory, no i wspólny wypady na wygibasy do klubu lub na dynamiczny koncert. Po takiej dawce tańca i adrenaliny zakwasy nie mają szansy nas dopaść..  A że w górach nie ma kaca i poranek nie straszny, stok znów będzie czekał z niecierpliwością na Ciebie aż przełamiesz kolejne granice swoich umiejętności…

Miejsce:

Ośrodek narciarski zlokalizowany w północnych Włoszech, w regionie Lombardii, w dolinie Val Camonica. Jego lokalizacja, malownicze otoczenie (jezioro Iseo oraz panorama przełęczy Passo Tonale) tworzą niepowtarzalną atmosferę wypoczynku, a wspaniałe warunki klimatyczne, słoneczna zima i zróżnicowane trasy zadowolą każdego niezależnie od umiejętności czy ulubionej pory roku.

Montecampione oferuje 20 przepięknych tras, w tym  4 niebieskie, 12 czerwonych i 4 czarne. Do dyspozycji jest tu 11 wyciągów.

Oprócz klasycznych jazd dziennych, ośrodek oferuje również klimatyczne jazdy nocne.
Na tych, którym nadal nie wystarczy atrakcji i dla których ‘doba trwa więcej niż 24 h’, czekają również możliwości skorzystania z lodowiska, basenu krytego, hali sportowej, restauracji, barów, kina, jazdy na skuterach śnieżnych czy też spaceru 

Zakwaterowanie:

Rezydencja La Splaza, w której będziemy zakwaterowani, znajduje się bezpośrednio przy dolnej stacji, co pozwala nam praktycznie jednym ślizgiem przedostać się od wyjścia z hotelu do wyciągu. Jest to jedna z najkorzystniejszych lokalizacji w regionie.

Apartamenty przeznaczone są dla 6 osób, co będzie sprzyjało integracji i szybkiemu nawiązaniu kontaktów. Apartamenty obejmują: 1 sypialnię z łóżkiem małżeńskim, pokój dzienny z aneksem kuchennym, rozkładaną kanapą dla 2 osób i łóżkiem piętrowym, łazienkę oraz balkon.

Do naszej dyspozycji będzie również salka, w której będziemy mogli kręcić b4 z własnym alkoholem, grać w planszówki, organizować liczne animacje czy też chillować po powrocie ze stoku. Dla zainteresowanych, istnieje możliwość wykupienia śniadań  i obiadokolacji w restauracji hotelowej.

Program:

 • Zakupy w Livigno
 • Szkolenie narciarskie lub snowboardowe
 • Speeddating
 • Apres Ski
 • Alkointegra
 • Planszówki/ gry karciane
 • Prawda czy wyzwanie
 • Noc sylwestrowa w Wenecji
 • Muzykoterapia
 • Capoeira
 • Beer joga
 • Integra tańczy!

 

Szczegóły: http://integra-wyjazdy.pl/wyjazdy/alpy-sylwester/#program

 

Opcja samolotowa:

Dla tych, dla których autobusowe szaleństwo i turbointegracja nie są wystarczającymi argumentami, by spędzić parenaście godzin w fotelu [choć na ogół z przejścia robi się niezły dancefloor], umożliwiamy udział w wyjeździe z „dolotem” własnym.

Co to oznacza?
My, dajemy Wam zniżkę 200 zł za dojazd własny i parę propozycji/sugestii jak zorganizować sobie dotarcie na miejsce samolotem.

 

Cena:

Kod ambasadora 60 zł na hasło: Sylwestrowo

Ceny dotyczą studentów do 24 lat:

Cena promocyjna First Minute przy wykorzystaniu kodu zniżkowego: 1439zł
Cena regularna First Minute: 1499 zł

Cena promocyjna Second Minute przy wykorzystaniu kodu zniżkowego: 1539zł
Cena regularna Second Minute: 1599 zł

Cena promocyjna przy wykorzystaniu kodu zniżkowego:1639zł
Cena regularna: 1699 zł

 

Cena dla osób w wieku 25-35 lat:  (te ceny dotyczą również młodszych osób bez legitymacji studenckiej)

Cena promocyjna First Minute przy wykorzystaniu kodu zniżkowego: 1539zł
Cena regularna First Minute: 1599 zł

Cena promocyjna Second Minute przy wykorzystaniu kodu zniżkowego: 1639zł
Cena regularna Second Minute: 1699 zł

Cena promocyjna przy wykorzystaniu kodu zniżkowego:1739zł
Cena regularna: 1799 zł

 

Zniżka za dojazd własny – 200 zł!!

Cena zawiera:

 • przejazd nowoczesnym autokarem na trasie z Poznania, oraz: Gdańska, Wrocławia, Szczecina, Warszawy, Katowic, Krakowa i Łodzi (w przypadku zebrania 25 osób z danego miasta) do Montecampione przez LIVIGNO i z powrotem,
 • 7 noclegów w apartamentach, wyposażonych w aneksy kuchenne,
 • 6– dniowy skipass,
 • pobyt w Livigno w najtańszej strefie wolnocłowej w Europie po drodze do Montecampione,
 • plastron z dowolnym motywem graficznym oraz własnym imieniem lub ksywą,
 • lub zamiennie za plastron, wielofunkcyjny komin (multiscarf) Integry,
 • shaker sNOw LIMITS,
 • gadżety Integrowe,
 • upominki od sponsorów (np. 2KC oraz Red bull),
 • opłatę na rzecz Turystycznego Funduszu Gwaranycjnego,
 • serwis sms oraz dedykowaną aplikacje uczestnika wyjazdu,
 • bogaty program oferowany przez doświadczoną kadrę.

Cena nie zawiera:

 • obowiązkowego ubezpieczenia narciarsko-snowboardowego KL, KR, NNW – 80 zł lub w pakiecie z OC oraz powiększonymi sumami ubezpieczenia KL (aż do 30 000 euro) – 120 zł,
 • obowiązkowej opłaty klimatycznej – 12 euro,
 • obowiązkowej opłaty za sprzątanie pokoi (nie dotyczy kuchni) – 8 euro,
 • wyżywienia (aneksy kuchenne w każdym apartamencie)
  (istnieje możliwość wykupienia śniadań i obiadokolacji w cenie 17 euro/dzień),
 • nieobowiązkowego wyjazdu do Wenecji – 30 euro,
 • nieobowiązkowych szkoleń snowboardowych lub narciarskich – poziom początkujący lub średnio-zaawansowany z elementami freestylu (6 dni po 2h dziennie) – 250 zł,
 • nieobowiązkowej opłaty za ręczniki i pościele – 10 euro/tydzień,
 • nieobowiązkowej opłaty za osobną sypialnię 2-osobową w apartamencie – 50 euro/os./tydzień,
 • zwrotnej kaucji 5€ za skipass,
 • zwrotnej kaucji za ewentualne szkody 20€ za osobę.

 

Koordynator wyjazdu:

Patryk Dańczyszyn

swazii@integra-wyjazdy.pl

+48 781 620 296

Kontakt

Lokalizacja

Montecampione

Opinie

0.0
Ocena
Na podstawie 0 opinii gości

Formularz opinii

1439zł/ osoba
10 dni 26.12 - 04.01
Montecampione Pokaż na mapie
Napisz wiadomość
lub

Polecane w okolicy

Zobacz podobne oferty w okolicy