Willa Stachoniówka

Willa Stachoniówka - Sylwester
500 zł / osoba
6 dni
od 28-12-2017 do 02-01-2018
Zakopane
Chłabówka Górna 28
603... pokaż numer

Opis oferty

SYLWESTER 2017/2018 – willa Stachoniówka

OFERTA NIEAKTUALNA - BRAK WOLNYCH MIEJSC - ZAPRASZAMY W INNYM TERMINIE!

Nie odpowiadamy na zapytania kierowane do nas poprzez formularz kontaktowy - przepraszamy. Jedyną formą kontaktu jest kontakt telefoniczny.

Serdecznie zapraszamy Państwa do przyjazdu w góry w okresie sylwestrowym i do przywitania Nowego Roku w naszej willi Stachoniówka. Mile widziane są u nas rodziny z dziećmi, osoby starsze, kulturalne pary – pobyty indywidualne do max. 6 osób w ramach jednej rezerwacji.

Proponujemy Państwu pobyt w okresie od 27 grudnia do 1 stycznia lub od 28 grudnia do 2 stycznia (pobyt min. 5 nocy, z możliwością przedłużenia).

Państwa pobyt rozpocznie się w dniu przyjazdu obiadokolacją, a zakończy śniadaniem w dniu wyjazdu.

Dla tych z Państwa, którzy zdecydują się przywitać z nami Nowy Rok 2018 zorganizowany zostanie kulig (płatny dodatkowo), który odbędzie się w dniu 30.12 lub 31.12. W ramach kuligu, po przejechaniu ok. 3 km i dojechaniu na malowniczo położoną polanę w lesie, rozpalimy ognisko i usmażymy kiełbaski. Koszt w zależności od ilości chętnych i zamówionych sań a także aktualnego na ten niezwykły czas cennika Fiakrów, może wynosić w granicach 45-55 zł. za osobę.

Ważne! W naszych willach nie organizujemy balu sylwestrowego, nie udostępniamy sali do zabawy i nie zezwalamy na „imprezowanie” w pokojach. Z racji tego zachęcamy do skorzystania z oferty balu sylwestrowego organizowanego przez Hotel Karolówka, mieszczący się w odległości 500 m. od naszych willi. Rezerwacji miejsc na zabawę sylwestrową w „Karolówce” dokonują Państwo we własnym zakresie.

Prosimy o przemyślane rezerwacje i tylko osoby rozsądne, które zechcą przywitać u nas Nowy Rok w kulturalny sposób.

CENNIK TURNUSU SYLWESTROWEGO – PAKIET Z WYŻYWIENIEM

(w cenie 5 noclegów+ 5 śniadań + 5 obiadokolacji, nie wliczona opłata miejscowa w wysokości 2 zł./os/doba) – dotyczy pobytu w willi Stachoniówka:

BRAK WOLNYCH MIEJSC - ZAPRASZAMY W INNYM TERMINIE


Powyżej zaprezentowane ceny uwzględniają „całości” wyżywienia. Na pobyt dzieci w wieku od 3 do 9 lat z połówką wyżywienia dajemy 50% rabatu na posiłki (cena ogólna za pobyt odpowiednio zmniejsza się). Opłata za nocleg w przypadku dzieci w wieku 3-9 lat, taka sama jak za osobę dorosłą.

Dzieci do lat 3 bez świadczeń – bezpłatnie (w pokoju bezpłatnie możne zamieszkać tylko jedno dziecko w wieku do 3 lat).

Serdecznie zapraszamy!

Wyświetleń: 2236

Formularz kontaktowy

Twoja opinia:
Ocena ogólna: Zdjęcie:
Spędzałeś sylwestra w tym miejscu? Dodaj swoją opinię!

Lokalizacja

Szukaj w okolicy

Chcemy twój adres email

Pozwól nam wysyłać ci najciekawsze oferty sylwestrowe.
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]