Willa Stachoniówka

Willa Stachoniówka - Sylwester
475 zł / osoba
6 dni
od 28-12-2016 do 02-01-2017
Zakopane
Chłabówka Górna 28
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Brak strony www
Wyświetleń: 3389

Opis oferty

Informacje mogą być nieaktualne - zapytaj o ofertę

Oferta Sylwestrowa – willa Stachoniówka
Zapraszamy do przywitania Nowego Roku w willi Stachoniówka!
SYLWESTER

Serdecznie zapraszamy Państwa do przyjazdu w góry w okresie sylwestrowym i do przywitania Nowego Roku w naszej willi Stachoniówka. Mile widziane są u nas rodziny z dziećmi, osoby starsze, kulturalne pary.

Proponujemy Państwu pobyt w okresie od 27 grudnia do 1 stycznia lub od 28 grudnia do 2 stycznia (pobyt min. 5 dni, z możliwością przedłużenia).

Państwa pobyt rozpocznie się w dniu przyjazdu obiadokolacją, a zakończy śniadaniem w dniu wyjazdu.

Dla tych z Państwa, którzy zdecydują się przywitać z nami Nowy Rok zorganizowany zostanie kulig (płatny dodatkowo), który odbędzie się w dniu 30.12 lub 31.12. W ramach kuligu, po przejechaniu ok. 3 km i dojechaniu na malowniczo położoną polanę w lesie, rozpalimy ognisko i usmażymy kiełbaski. Koszt w zależności od ilości chętnych i zamówionych sań a także aktualnego na ten niezwykły czas cennika Fiakrów, może wynosić w granicach[...]zł. za osobę.

Ważne! W naszych willach nie organizujemy balu sylwestrowego, nie udostępniamy sali do zabawy i nie zezwalamy na „imprezowanie” w pokojach. Z racji tego zachęcamy do skorzystania z oferty balu sylwestrowego organizowanego przez Hotel Karolówka, mieszczący się w odległości 500 m. od naszych willi. Rezerwacji miejsc na zabawę sylwestrową w „Karolówce” dokonują Państwo we własnym zakresie.
Ciekawą a przy tym bezpłatną alternatywą jest przywitanie Nowego Roku na Krupówkach lub w innym miejscu pod gołym niebem, z szampanem w dłoni;-)

Prosimy o przemyślane rezerwacje i tylko osoby rozsądne, które zechcą przywitać u nas Nowy Rok w kulturalny sposób.

CENNIK TURNUSU SYLWESTROWEGO

Pozostały jeszcze tylko dwa wolne pokoje:

Pokój 4 – osobowy z łazienką i tv: zł. za pobyt.

Pokój 5 – osobowy z łazienką i tv: 2425 zł. za pobyt.

W cenie 5 noclegów+ 5 śniadań + 5 obiadokolacji – dotyczy pobytu w willi Stachoniówka:


Na pobyt dzieci w wieku od 3 do 9 lat z połówką wyżywienia dajemy 50% rabatu na wyżywienie. Opłata za nocleg, jak za osobę dorosłą.

Dzieci do lat 3 bez świadczeń – bezpłatnie.

UWAGI:

1. Do podanych powyżej cen należy doliczyć opłatę klimatyczną, pobieraną przez nas a odprowadzaną do Urzędu Miasta Zakopane, w wysokości 2 zł. os/doba.

2. Na każdy dłuższy pobyt dajemy atrakcyjny upust. Pobyt w kolejnych dniach tańszy o ok. 30 %!!! (wycena indywidualna na maila, po kontakcie).

3. Na powyższą ofertę należy dokonać przedpłaty w wysokości 600 – 900 zł. (dla pobytów 5 dniowych, w zależności od pokoju) lub w innej uzgodnionej kwocie (dla pobytów dłuższych niż 5 dni) w terminie 5 dni od momentu dokonania rezerwacji telefonicznej.

W przypadku pobytów dłuższych możemy sporządzić dedykowaną kalkulację pobytu, po wysłaniu prośby na maila: [skontaktuj się].

Serdecznie zapraszamy!

Formularz kontaktowy

Twoja opinia:
Ocena ogólna: Zdjęcie:
Spędzałeś sylwestra w tym miejscu? Dodaj swoją opinię!

Lokalizacja

Szukaj w okolicy

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach sylwestrowych?
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]