Sylwester w Karkonoszach

OFERTA NIEAKTUALNA
Zapytaj o tegoroczną ofertę
OFERTA NIEAKTUALNA
Zapytaj o tegoroczną ofertę
OFERTA NIEAKTUALNA
Zapytaj o tegoroczną ofertę
OFERTA NIEAKTUALNA
Zapytaj o tegoroczną ofertę
OFERTA NIEAKTUALNA
Zapytaj o tegoroczną ofertę

Opis oferty

Wyjazd dedykowany przede wszystkim dla studentów i ludzi młodych, w związku z czym nie przyjmujemy rezerwacji dla rodzin z dziećmi.

MIEJSCE:

Karkonosze to najwyższe pasmo Sudetów, graniczące od zachodu z Górami Izerskimi, a od wschodu z Górami Kamiennymi. Najwyższy szczyt Karkonoszy to Śnieżka (1602 m n.p.m.), a najbardziej znane karkonoskie kurorty to Karpacz i Szklarska Poręba. My zapraszamy w okolice Karpacza, do maleńkiej miejscowości Jarkowice, która jest idealną bazą wypadową dla miłośników białego szaleństwa (stoki w Małej Upie i w Karpaczu). Jarkowice to także doskonałe miejsce wypadowe dla amatorów turystyki pieszej – górskiej. Wspaniałe widoki zapewniają trasy z Przełęczy Okraj – najwytrwalsi mogą nawet dotrzeć na Śnieżkę. Niedaleko środka przejście graniczne – Okraj (8 km) oraz zalew w Bukówce.

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE:

Ośrodek Wypoczynkowy „Pod Okrajem” w Jarkowicach to świetne miejsce na sylwestra, do imprezowania ze znajomymi i świetna. Położony z dala od ruchliwych tras, na wysokości 700 m, posiada specyficzny mikroklimat oraz piękny widok na przełęcz Okraj. Ośrodek składa się z dwóch, sąsiadujących ze sobą budynków. W Ośrodku do dyspozycji około 50 miejsc w pokojach 2, 3, 4, 5 i 6- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Na terenie obiektu istnieje możliwość organizacji ogniska, dla Gości zmotoryzowanych dostępny parking. Wyżywienie na miejscu, dwa posiłki dziennie – śniadanie i obiadokolacja.

Wyżywienie rozpoczyna się obiadokolacją w dniu przyjazdu, kończy śniadaniem w dniu wyjazdu.

ZABAWA SYLWESTROWA:

Zabawa sylwestrowa organizowana przy muzyce mechanicznej, bez miejsc siedzących przy stole, menu sylwestrowe – szwedzki stół.

Menu sylwestrowe: dania ciepłe: barszcz czerwony, bigos, pieczone skrzydełka; dania zimne i przystawki: koreczki, ptysie z sałatką warzywną, półmisek wędlin, pieczywo, smalec domowej roboty, ogórki kiszone, kawa, herbata, napoje zimne, ciasto.

UWAGA! Napoje wyskokowe i szampan we własnym zakresie:))

CENA ZAWIERA:

Zakwaterowanie 4 noclegi w Ośrodku Wypoczynkowym „Pod Okrajem” w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym,

wyżywienie HB – 4x śniadanie i 4x obiadokolacja,

zabawa sylwestrowa przy muzyce mechanicznej (menu sylwestrowe przedstawione w powyższej ofercie),

Ognisko z kiełbaskami („zestaw ogniskowy”: kiełbaska, ketchup, musztarda, chleb, drewno i kije)

Opiekę rezydenta

ubezpieczenie NNW Signal Iduna,

podatek VAT.

CENA NIE ZAWIERA:

skipassów,

ubezpieczenia narciarskiego SKI (OC osobowe 2.500 EUR, OC rzeczowe 5.000 EUR, sprzęt sportowy 2.500 PLN, koszty ratownictwa do 5.000 EUR) Signal Iduna + 40 PLN/osoby,

alkoholu podczas trwania imprezy sylwestrowej.

ATRAKCJE DODATKOWE:

Wyjazd na Termy Cieplickie (realizowany przy minimum 20 osobach) – dwugodzinny pobyt w kompleksie Termy Cieplickie, gdzie czekają różne atrakcje, m.in. baseny termalne, zjeżdżalnie, strefa saun, jacuzzi. Cena 100 PLN/os. obejmuje transport, dwugodzinny pobyt w Termach Cieplickich oraz opiekę rezydenta.

UWAGA! Zabierzcie ze sobą dowód lub paszport, jeśli chcecie jeździć do Czech!

KONTAKT:

Travel Shop Sp z o.o. pl. Ul. Środowa 7, 70-535 Szczecin- Joanna Dąbrowska, nr Tel. 91 [skontaktuj się] lub e-mail: [skontaktuj się]

Kontakt

od 530 zł za osobę
5 dni 28.12 - 01.01
Jarkowice Pokaż na mapie
Napisz wiadomość

Lokalizacja

Jarkowice, Jarkowice 58

Opinie

Ta oferta nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Formularz opinii