Sylwester dla singli w górach

Sylwester dla singli w górach - Sylwester
670 zł / osoba
4 dni
od 29-12-2017 do 01-01-2018
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Brak strony www

Opis oferty

Informacje mogą być nieaktualne - zapytaj o ofertę

Jak co roku zapraszamy was do spędzenia Sylwestra w górskich klimatach. Jeśli ktoś będzie miał ochotę pojeździć na nartach, będzie ku temu okazja, gdyż niedaleko naszego pensjonatu w Lalikach znajduje się sporo wyciągów. Między innymi w Zwardoniu i Istebnej:ZagrońiZłoty Grońoraz po słowackiej stronie w Oszczadnicy:Velka Raca. Dzięki temu, że panuje tu specyficzny mikroklimat na brak śniegu w końcówce grudnia nigdy nie musieliśmy tutaj narzekać. Zawsze mieliśmy prawdziwą zimę.

Termin: 29.12.[...].01. lub 2.01.

Miejsce: OśrodekZAZ Laliki /koło Zwardonia

Ten Sylwester przeznaczony jest dla singli 38+, dla singli w przedziale wiekowym[...]lat znajdziecie Sylwestra na naszej stronie internetowej: [skontaktuj się]

Istnieje możliwość przedłużenia pobytu do 2 stycznia (jeśli zbierze się kilkanaścieosób chętnych), lub nawet dłużej.

Spotykamy się 29 grudnia mniej więcej około15.00- 16.00. O 18.00 będzie ciepła obiadokolacja, po czym imprezka integracyjna. Alkohol trzeba sobie przywieźć we własnym zakresie.

30 i 31 grudnia spędzimy czas na stoku, a następnie dla chętnych Park wodny z saunami i innymi atrakcjami zaraz przy stoku w Istebnej.

Kto będzie chciał spróbować jak to jest jeździć na nartach, pomimo że nigdy wcześniej tego nie robił, będzie ku temu okazja, gdyż do naszej dyspozycji będziew cenie instruktornarciarstwa. Kto będzie chciał podszlifować swoje umiejętności również może skorzystać. Sprzęt można wypożyczyć na miejscu w wypożyczalni.

Jeżeli ktoś absolutnie nie pisze się na narty, dookoła są piękne szlaki turystyczne, więc można ponapawać się widokami i świeżym górskim powietrzem.

30 grudnia zrobimy wieczoremna zewnątrz pod wiatą grilla: kiełbaski, kaszanka, chleb ze smalcem i oczywiście grzaniec z kotła dla rozgrzania się i dobrego humoru. Mam nadzieję, że tak jak ostatnio pośpiewamy przy tym stare dobre przeboje.

31 grudnia o godzinie 20.00ciepłą kolacją zaczynamy imprezę sylwestrową. Lampka wina i szampan o północy mamy zagwarantowany a resztę alkoholu trzeba sobie zapewnić.

W Nowy Rok, późne śniadanie na ciepło, spacer i powrót do domu, lub pozostanie do 2 stycznia. Wówczas urządzimy tak zwaneafter party.

Pokoje jakie mamy do dyspozycji w ośrodku są 2 i 3-obowe, oraz 4- osobowe apartamenty. Wszystkie pokoje oczywiście z łazienkami.

Menu sylwestrowe to oczywiście uroczysta kolacja, inne ciepłe dania, zimna płyta, napoje gorące i zimne, szampan. Swój alkohol jak najbardziej mile widziany.

W Nowy Rok późne Noworoczne Śniadanie i jeśli ktoś będzie chciał zostać do 2 stycznia Noworoczna Kolacja i dodatkowy nocleg ze śniadaniem.

Do naszej dyspozycji jest również sala, na której możemy robić sobie imprezki, stół do bilarda, piłkarzyki i sauna ( dodatkowo płatna). Jak się zbierze grupka chętnych na konkretną godzinę to płaci się naprawdę grosze.

Dojazd:tak jak zawsze będę kontaktować osoby mieszkające blisko siebie, abyście się umówili na wspólny dojazd jednym samochodem. Do Zwardonia można również dojechać pociągiem z Katowic. Z dworca ktoś was zawsze odbierze. Przeczytajcie koniecznie zakładkę:ZASADY. Piszemy tam między innymi o tym, że pomagamy sobie nawzajem.

Miejsc mamy56, z tym że połowę przeznaczamy dla kobiet, połowę dla mężczyzn. Z doświadczenia wiem, że miejsca dla kobiet szybko się kończą, więc weźcie to pod uwagę.

Cena zależy od tego na jakiego typu pokój się zdecydujecie i na jak długi okres czasu.

Pokój 3-osobowy i 4-osobowy apartament:670 zł

Pokój 2-osobowy:720 zł

Pozostanie do 2 stycznia: dopłata130 zł(nocleg, obiadokolacja 1 stycznia, śniadanie 2 stycznia)

Aby wziąć udział w imprezie proszę wypełnić nasz formularz w zakładce Kontakt na naszej stronie:

[skontaktuj się]

O przyjęciu decydować będzie data wpłynięcia zaliczki 300 zł na nasze konto podane w zakładce kontakt.

Wyświetleń: 4186

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.

Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o. (dowiedz się więcej).

Twoja opinia:
Ocena ogólna: Zdjęcie:

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.

Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o. (dowiedz się więcej).

Spędzałeś sylwestra w tym miejscu? Dodaj swoją opinię!

Lokalizacja

Szukaj w okolicy

MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]