Sylwester dla singli w górach

Sylwester dla singli w górach - Sylwester
670 zł / osoba
4 dni
od 29-12-2017 do 01-01-2018
601... pokaż numer

Opis oferty

Jak co roku zapraszamy was do spędzenia Sylwestra w górskich klimatach. Jeśli ktoś będzie miał ochotę pojeździć na nartach, będzie ku temu okazja, gdyż niedaleko naszego pensjonatu w Lalikach znajduje się sporo wyciągów. Między innymi w Zwardoniu i Istebnej: Zagroń i Złoty Groń oraz po słowackiej stronie w Oszczadnicy: Velka Raca. Dzięki temu, że panuje tu specyficzny mikroklimat na brak śniegu w końcówce grudnia nigdy nie musieliśmy tutaj narzekać. Zawsze mieliśmy prawdziwą zimę.

 

Termin: 29.12.2017 - 1.01.2017 lub 2.01.2018

Miejsce:  Ośrodek ZAZ Laliki /koło Zwardonia

Ten Sylwester przeznaczony jest dla singli 38+, dla singli w przedziale wiekowym 28-38 lat znajdziecie Sylwestra na naszej stronie internetowej: www.wypadydlasingli.pl

Istnieje możliwość przedłużenia pobytu do 2 stycznia (jeśli zbierze się kilkanaście osób chętnych), lub nawet dłużej. 

Spotykamy się 29 grudnia mniej więcej około 15.00- 16.00. O 18.00 będzie ciepła obiadokolacja, po czym imprezka integracyjna. Alkohol trzeba sobie przywieźć we własnym zakresie.

30 i 31 grudnia spędzimy czas na stoku, a następnie dla chętnych Park wodny z saunami i innymi atrakcjami zaraz przy stoku w Istebnej.

Kto będzie chciał spróbować jak to jest jeździć na nartach, pomimo że nigdy wcześniej tego nie robił, będzie ku temu okazja, gdyż do naszej dyspozycji będzie w cenie instruktor narciarstwa. Kto będzie chciał podszlifować swoje umiejętności również może skorzystać. Sprzęt można wypożyczyć na miejscu w wypożyczalni.

Jeżeli ktoś absolutnie nie pisze się na narty, dookoła są piękne szlaki turystyczne, więc można ponapawać się widokami i świeżym górskim powietrzem.

30 grudnia zrobimy wieczorem na zewnątrz pod wiatą grilla: kiełbaski, kaszanka, chleb ze smalcem i oczywiście grzaniec z kotła dla rozgrzania się i dobrego humoru. Mam nadzieję, że tak jak ostatnio pośpiewamy przy tym stare dobre przeboje.

31 grudnia o godzinie 20.00 ciepłą kolacją zaczynamy imprezę sylwestrową. Lampka wina i szampan o północy mamy zagwarantowany a resztę alkoholu trzeba sobie zapewnić.

W Nowy Rok, późne śniadanie na ciepło, spacer i powrót do domu, lub pozostanie do 2 stycznia. Wówczas urządzimy tak zwane after party.

Pokoje jakie mamy do dyspozycji w ośrodku są 2 i 3-obowe, oraz 4- osobowe apartamenty. Wszystkie pokoje oczywiście z łazienkami.

Menu sylwestrowe to oczywiście uroczysta kolacja, inne ciepłe dania, zimna płyta, napoje gorące i zimne, szampan. Swój alkohol jak najbardziej mile widziany. 

W Nowy Rok późne Noworoczne Śniadanie i jeśli ktoś będzie chciał zostać do 2 stycznia Noworoczna Kolacja i dodatkowy nocleg ze śniadaniem.

Do naszej dyspozycji jest również sala, na której możemy robić sobie imprezki, stół do bilarda, piłkarzyki i sauna ( dodatkowo płatna). Jak się zbierze grupka chętnych na konkretną godzinę to płaci się naprawdę grosze.

Dojazd: tak jak zawsze będę kontaktować osoby mieszkające blisko siebie, abyście się umówili na wspólny dojazd jednym samochodem. Do Zwardonia można również dojechać pociągiem z Katowic. Z dworca ktoś was zawsze odbierze. Przeczytajcie koniecznie zakładkę: ZASADY. Piszemy tam między innymi o tym, że pomagamy sobie nawzajem.

Miejsc mamy 56, z tym że połowę przeznaczamy dla kobiet, połowę dla mężczyzn. Z doświadczenia wiem, że miejsca dla kobiet szybko się kończą, więc weźcie to pod uwagę.

Cena zależy od tego na jakiego typu pokój się zdecydujecie i na jak długi okres czasu.

Pokój 3-osobowy i 4-osobowy apartament: 670 zł

Pokój 2-osobowy: 720 zł

Pozostanie do 2 stycznia: dopłata 130 zł (nocleg, obiadokolacja 1 stycznia, śniadanie 2 stycznia)

Aby wziąć udział w imprezie proszę wypełnić nasz formularz w zakładce Kontakt na naszej stronie:

www.wypadydlasingli.pl 

 O przyjęciu decydować będzie data  wpłynięcia zaliczki 300 zł na nasze konto podane w zakładce kontakt.

 

Wyświetleń: 4067

Formularz kontaktowy

Twoja opinia:
Ocena ogólna: Zdjęcie:
Spędzałeś sylwestra w tym miejscu? Dodaj swoją opinię!

Lokalizacja

Szukaj w okolicy

Chcemy twój adres email

Pozwól nam wysyłać ci najciekawsze oferty sylwestrowe.
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]