Sylwester w Amsterdamie

ofert: 15
Amsterdam - oferty sylwestrowe, przewodnik
Słynący ze swobodnego stylu życia Amsterdam to miasto idealne dla osób pragnących rozrywkowo spędzić sylwestra. Miasto znane jest z tolerancji, wolności oraz liberalności względem miękkich narkotyków. Najczęściej odwiedzana przez turystów jest dzielnica Czerwonych Latarni, popularna między innymi dzięki licznym coffeshopom czy pubom. Warto spędzić w niej czas nocy sylwestrowej. W Amsterdamie rozciąga się sieć kanałów, które dzielą miasto na dużą liczbę wysp, co nadaje miastu specyficznego charakteru, ze względu na tą cechę Amsterdam nazywany jest Wenecją Północy. Znajduje się tu kilkaset hoteli, miasto odwiedza rocznie ok. 4 mln turystów. Amsterdam nie jest ubogi w zabytki – jest ich tu ponad 7 tys., jest więc co zwiedzać.
 • Party Camp w Amsterdamie i Tropical Island - Sylwester
  Party Camp w Amsterdamie i Tropical Island
  289 zł
  4 dni
  Każdego roku na Sylwestry z Party Camp wyjeżdża kilkaset osób z całej Polski aby uczcić ten jedyny niepowtarzalny dzień czyli zakończenie starego i rozpoczęcie nowego roku 2016 !!! Oprócz najlepszego towarzystwa przygotowaliśmy w planie Więcej »
 • Sylwester Express - AMSTERDAM - Sylwester
  Sylwester Express - AMSTERDAM
  197 zł
  3 dni
  30.12 Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy 31.12 Przyjazd do Amsterdamu w godzinach przedpołudniowych. Amsterdam - Wenecja Północy - miasto położone na ponad sześciuset kanałach, które kiedyś były drogą komunikacji i t Więcej »
 • Sylwester w Amsterdamie - Sylwester
  Sylwester w Amsterdamie
  1320 zł
  6 dni
  Program 29.12 Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przyjazd do Berlina. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg. 30.12 Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Objazdowa wycieczka po mieście z lokalnym przewodnikiem ( m.in. Brama Brandenburska, R Więcej »
 • Sylwester - Amsterdam - Sylwester
  Sylwester - Amsterdam
  249 zł
  3 dni
  1 dzień (poniedziałek) - W godzinach wieczornych (zgodnie z rozkładem) wyjazd z poszczegó lnych miast. Nocny przejazd przez Polskę, Niemcy do Holandii. 2 dzień (wtorek) - W godzinach porannych przyjazd do AMSTERDAMU. Stolica Holandii zwana ? Więcej »
 • Hotel Sylwester - Amsterdam - Sylwester
  Hotel Sylwester - Amsterdam
  209 zł
  3 dni
  1 dzień (poniedziałek) - W godzinach wieczornych (zgodnie z rozkładem) wyjazd z poszczególnych miast. Nocny przejazd przez Polskę, Niemcy do Holandii. 2 dzień (wtorek) - W godzinach porannych przyjazd do  AMSTERDAMU. Stolica Holandii zwana ?W Więcej »
 • Hotel Sylwestrowy Express - Amsterdam - Sylwester
  Hotel Sylwestrowy Express - Amsterdam
  397 zł
  4 dni
  Dzień 1 (30.12.2013) - Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Dzień 2 (31.12.2013) - Przyjazd do Amsterdamu w godzinach przedpołudniowych (około godz. 10 - 11). Amsterdam - Wenecja Północy - miasta położonego na ponad sześciuset kanał Więcej »
 • Sylwester w Amsterdamie
  859 zł
   
  ŚWIADCZENIA: Cena zawiera: przejazd autokarem LUX, 2 noclegi w hotelu sieci Premiere Class (pokoje2,3 os z łazienką ), 2 śniadania, zabawa Sylwestrowa na ulicach Amsterdamu, ubezpieczenie KL i NNW, opieka pilota, zwiedzanie miasta CENA PODSTA Więcej »
 • Sylwester AMSTERDAM Bruksela 849 zł
  849 zł
   
  Sylwester 2011 AMSTERDAM BRUKSELA 28.12.11 ? 01.01.2012 Sylwester w Amsterdamie już za 849 zł -------------- Amsterdam, Bruksela -------------- AMSTERDAM jest jednym z wielkich małych miast świata. Atrakcyjność Amsterdamu oparta jest o je Więcej »
 • Amsterdam Bruksela
  709 zł
   
  SYLWESTER 2010 AMSTERDAM BRUKSELA 29.12.10 – 02.01.2011 Sylwester w Amsterdamie już za 709 zł -------------- Amsterdam, Bruksela -------------- AMSTERDAM jest jednym z wielkich małych miast świata. Atrakcyjność Amsterdamu oparta j Więcej »
 • Sylwester w Amsterdamie - Sylwester
  Sylwester w Amsterdamie
  259 zł
  1 noc
  Ty też nie masz jeszcze planów na Sylwestra? Mamy coś wyjątkowego, specjalnie dla Ciebie... SYLWESTER W AMSTERDAMIE TYLKO 259 PLN / OS. Więcej »
Zobacz oferty
Szukasz noclegu na Sylwestra w Amsterdamie?
Sprawdź lokalizację "Amsterdam" na Noclegowo!

Oferty Noclegowe na:

Amsterdam
Szukaj na mapie

Inne miejscowości z kraju

MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]