Sylwester w Amsterdamie

ofert: 3
Amsterdam - oferty sylwestrowe, przewodnik
Słynący ze swobodnego stylu życia Amsterdam to miasto idealne dla osób pragnących rozrywkowo spędzić sylwestra. Miasto znane jest z tolerancji, wolności oraz liberalności względem miękkich narkotyków. Najczęściej odwiedzana przez turystów jest dzielnica Czerwonych Latarni, popularna między innymi dzięki licznym coffeshopom czy pubom. Warto spędzić w niej czas nocy sylwestrowej. W Amsterdamie rozciąga się sieć kanałów, które dzielą miasto na dużą liczbę wysp, co nadaje miastu specyficznego charakteru, ze względu na tą cechę Amsterdam nazywany jest Wenecją Północy. Znajduje się tu kilkaset hoteli, miasto odwiedza rocznie ok. 4 mln turystów. Amsterdam nie jest ubogi w zabytki – jest ich tu ponad 7 tys., jest więc co zwiedzać.
 • Noc sylwestrowa w Amsterdamie - Sylwester
  Noc sylwestrowa w Amsterdamie
  199 zł
  3 dni
  W cenie zapewniamy: przejazd autokarem klasy lux, opieka pilota, zwiedzanie wg programu, wyjazd z różnych miast w Polsce. Dodatkowo płatne obowiązkowo: opłaty lokalne oraz przewodnickie - 20 euro/osoba (opłata zb Więcej »
 • Party Camp w Amsterdamie i Tropical Island - Sylwester
  Party Camp w Amsterdamie i Tropical Island
  289 zł
  4 dni
  Każdego roku na Sylwestry z Party Camp wyjeżdża kilkaset osób z całej Polski aby uczcić ten jedyny niepowtarzalny dzień czyli zakończenie starego i rozpoczęcie nowego roku 2016 !!! Oprócz najlepszego towarzystwa przygotowaliśmy w planie Więcej »
 • Sylwester Express - AMSTERDAM - Sylwester
  Sylwester Express - AMSTERDAM
  197 zł
  3 dni
  30.12 Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy 31.12 Przyjazd do Amsterdamu w godzinach przedpołudniowych. Amsterdam - Wenecja Północy - miasto położone na ponad sześciuset kanałach, które kiedyś były drogą komunikacji i t Więcej »
Twoja opinia:
Ocena ogólna: Zdjęcie:
Spędzałeś sylwestra w tym miejscu? Dodaj swoją opinię!
Szukasz wycieczki zagranicznej na Sylwestra?
» Zobacz: wyjazdy sylwestrowe
70
dni do Sylwestra!

Inne miejscowości z kraju

Oceń Sylwestra w Amsterdamie

Zakres cen dla Sylwester Amsterdam: 197 - 289 PLN. Średnia ocena: 4.8/5 na podstawie 8 opinii.

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach sylwestrowych?
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]