Sylwester w Czechach

ofert: 73
Czechy są idealnym pomysłem dla ludzi, którzy nie lubią dalekich podróży. Uzdrowiska, stoki narciarskie i piękne krajobrazy, a wszystko to w przystępnej cenie. Jeśli chcesz spędzić Sylwestra połączonego z Twoim ulubionym narciarstwem, nie czekaj i szusuj do Czech!
 • Sylwester w Czecach - Liberec - Sylwester
  Sylwester w Czecach - Liberec
  699 zł
  Jablonec (Czechy)
  6 dni
  Biuro Travel Student zapraszają na niezapomnianego Sylwestra w doborowym studenckim towarzystwie w jednym z większych miast czeskich Karkonoszy. Codzienne dojazdy na stoki, wieczorna rozrywka w klubach oraz niezapomniany bal sylwestrowy to wszystko Więcej »
 • Tanie balowanie w PRADZE 2016 / 2017 - Sylwester
  Tanie balowanie w PRADZE /
  229 zł
  Praga (Czechy)
  1 noc
   TANIE BALOWANIE W PRADZE  31.12.2016 Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przyjazd do PRAGI w godzinach południowych, spacer po mieście z pilotem, m.in.: Klasztor na Strachovie, Loreta z kopią domu Marii Panny i Kościołem Narodzenia Chryst Więcej »
 • Sylwester 2015 w PRADZE - wybierz sam! - Sylwester
  Sylwester w PRADZE - wybierz sam!
  599 zł
  Praga (Czechy)
  3 dni
  SYLWESTER w Pradze 2015/2016 – wybierz sam! UWAGA!! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, podaj hasło "Sylwestrowo.pl", a otrzymasz 50 zł zniżki !!  Ramowy program 30.12.2015 Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przyjazd Więcej »
 • Sylwester Express - PRAGA - Sylwester
  Sylwester Express - PRAGA
  147 zł
  Praga (Czechy)
  1 noc
  Nazwa miasta Praga wywodzi się od czeskiego słowa práh, które oznacza próg domu i jest związana z legendą o Libuszy. Próg ten jest również symbolem gościnności i otwartości na turystów zagranicznych t Więcej »
 • narty piwo aquapark CZECHY - LIBEREC - Sylwester
  narty piwo aquapark CZECHY - LIBEREC
  389 zł
  Liberec (Czechy)
  5 dni
  Termin wydłużony - do 03/01; sprawdź też termin krótszy od 299 zł/os - http://viator.pl/index.php?p=object&id=616&m=4 Zobacz też Sylwestra w górach na Słowacji z wyżywieniem i zabawą - http://viator.pl/index.php?p=ob Więcej »
 • Sylwester Czechy Hotel Jelenovska - Sylwester
  Sylwester Czechy Hotel Jelenovska
  649 zł
  Valassky Klobouk (Czechy)
  4 dni
  BAL SYLWESTROWY PRZY ŻYWEJ MUZYCE BASEN I SAUNA BEZPŁATNIE ŚNIADANIA I OBIADOKOLACJE BUFET IMPREZA: Hotel JELENOVSKA**+ REGION: Białe Karpaty NASZA OPINIA: To miejsce dostarcza potwierdzenia, że natura i przyroda to najwi Więcej »
 • Sylwester Czechy Zlata Opavice + relax - Sylwester
  Sylwester Czechy Zlata Opavice + relax
  799 zł
  Holcovice (Czechy)
  4 dni
  ŚNIADANIA I OBIADOKOLACJE BUFET BASEN I SAUNA GRATIS BAL SYLWESTROWY PRZY MUZYCE NA ŻYWO IMPREZA: Hotel ZLATA OPAVICE***+ REGION: Jeseniki NASZA OPINIA: Jeseniki to najwyższe góry Moraw, położone w pobliżu polskiej gran Więcej »
 • NAJTAŃSZY! Sylwester w Pradze - Sylwester
  NAJTAŃSZY! Sylwester w Pradze
  479 zł
  Praga (Czechy)
  4 dni
  SYLWESTER W PRADZE: Praga - stolica naszych południowych sąsiadów, nie bez przyczyny nazywana jest “Złotą Pragą”. Wspaniały klimat tego miasta to efekt harmonii między Pragą romańską, gotycką, barokową, a współczesną, a także Więcej »
 • SYLWESTER SKI & SPA CZESKIE KARKONOSZE. - Sylwester
  SYLWESTER SKI & SPA CZESKIE KARKONOSZE.
  1399 zł
  5 dni
  SYLWESTER SKI & SPA W CZESKICH KARKONOSZACH - SŁYNNY SPINDLEROWY MŁYN. Firma DobraIntegracja.pl wraz z narciarz.pl zaprasza na 5 dniowy wyjazd z balem sylwestrowym do górskiej stolicy Czech i najbardziej prestiżowego regionu narciarskiego Kark Więcej »
 • Hotel Sylwester - Praga + Wiedeń - Sylwester
  Hotel Sylwester - Praga + Wiedeń
  669 zł
  Praga (Czechy)
  5 dni
  Miasto to jest głównym celem turystów przybywających do Czech, czemu nie trudno się dziwić- urok zabytków, tradycyjna gościnność mieszkańców, to wszystko powoduje niezwykłą atmosferę. Praga jest zaliczana do najpiękniejszych miast Eur Więcej »

Oferty Noclegowe na:

Czechy
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]