Sylwester na Ukrainie

ofert: 24
Czas na wyprawę za wschodnią granicę. I to nie byle jaką, bo? sylwestrową! Czas odkryć Krym nad Morzem Czarnym, Karpaty Zachodnie, nieprzemierzone dotąd stepy i wyżyny, a także ważne miasta: Odessę, Kijów, Lwów. Czas powitać Nowy Rok w wielkim stylu, bo? dwukrotnie. Raz według czasu polskiego, raz - ukraińskiego. To możliwe tylko tam. Ukraina - cała dla Ciebie!
 • Polski Sylwester we Lwowie i Żółkwi - Sylwester
  Polski Sylwester we Lwowie i Żółkwi
  650 zł
  Lwów (Ukraina)
  4 dni
  POLSKI SYLWESTER WE LWOWIE ZE ZWIEDZANIEM LWOWA i ŻÓŁKWI Proponujemy Państwu powitanie Nowego Roku we Lwowie. Podczas pobytu poznamy Lwów – najbardziej polskie z ukraińskich miast. Zwiedzimy słynne lwowskie kościoły (w tym katedry t Więcej »
 • Lwów 4 dni - samolotem - Sylwester
  Lwów 4 dni - samolotem
  2099 zł
  Lwów (Ukraina)
  4 dni
  Trasa zagraniczna: ok. Lwowa (3) – Lwów DZIEŃ 1: Zbiórka uczestników na lotnisku w Warszawie. Przelot do Lwowa. Transfer do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg. DZIEŃ 2: Śniadanie. Zwiedzanie Lwowa z przewodnikiem, m.in.: cerkiew św. Jura, R Więcej »
 • Lwów 4 dni - Sylwester
  Lwów 4 dni
  999 zł
  Lwów (Ukraina)
  4 dni
  Trasa zagraniczna: ok. Lwowa (3) – Lwów – Żółkiew   DZIEŃ 1: Zbiórka i wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przekroczenie granicy polsko-ukraińskiej. Przyjazd do Lwowa. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg. DZIEŃ 2: Więcej »
 • Sylwester w Czarnobylu - Sylwester
  Sylwester w Czarnobylu
  1590 zł
  Czarnobyl (Ukraina)
  5 dni
  Cofniemy się do roku 1985, aby w jego klimacie przeżyć sylwestra na zorganizowanej imprezie w mieście Czarnobyl (w restauracji/barze w hotelu Dziesiątka). Tak jak wtedy w Prypeci będzie radziecka muzyka, szampan, menu z tamtych czasów, m Więcej »
 • Sylwester 2015 we LWOWIE - Sylwester
  Sylwester we LWOWIE
  569 zł
  Lwów (Ukraina)
  3 dni
  SYLWESTER 2015 we LWOWIE + ZŁOTA PODKOWA UWAGA!! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, podaj hasło "Sylwestrowo.pl", a otrzymasz 50 zł zniżki !! Ramowy program:  30.12.2015 Wyjazd z Polski wg. rozkładu jazdy. Przejazd d Więcej »
 • W CZARNOBYLU! - jedyny taki sylwester - Sylwester
  W CZARNOBYLU! - jedyny taki sylwester
  1240 zł
  Czarnobyl (Ukraina)
  5 dni
  LAST MINUTE - TYLKO DO 21.12 !!! Cofniemy się do roku 1985, aby w jego klimacie przeżyć sylwestra na zorganizowanej imprezie w restauracji/barze w hotelu Dziesiątka w mieście Czarnobyl. Tak jak wtedy w Czarnobylu i Prypeci będzie radziecka muz Więcej »
 • SYLWESTER LWÓW UKRAINA - Sylwester
  SYLWESTER LWÓW UKRAINA
  540 zł
  Lwów (Ukraina)
  3 dni
  LWÓW - Wycieczka Sylwestrowa Miasto gdzie przeplatają się zapachy tajemniczego wschodu, dźwięki romantycznego zachodu z ekspresją południa i spokojem północy. Codziennie Lwów czeka na wdzięcznego słuchacza i z radością odkrywa swoje Więcej »
 • SYLWESTER LWÓW Z BALEM W CENIE!! - Sylwester
  SYLWESTER LWÓW Z BALEM W CENIE!!
  825 zł
  Lwów (Ukraina)
  4 dni
  OPIS MIEJSCOWOŚCI: LWÓW - niezwykłe miasto - prawdziwa stolica Kresów. Przyciąga wielu gości z całego świata. W ciągu dnia zabiegane i ruchliwe, wieczorami pełne zabawy i fantazji. Przeplata się tu nowoczesność i historia, wspomnienia s Więcej »
 • Sylwester LWÓW już za 529 zł
  529 zł
  Lwów (Ukraina)
   
   Sylwester 2011 Lwów 29.12.2011 - 02.01.2012 Sylwester we Lwowie już za 529 zł   -------------- Lwów -------------- Największe miasto zachodniej Ukrainy z cennym zespołem obiektów zabytkowych. Stare Miasto we Lwowie zostało w 1998 r. Więcej »
 • SYLWESTER W ŻÓŁKWI
  575 zł
  Żółkiew (Ukraina)
   
  SYLWESTER w ŻÓŁKWI (ze zwiedzaniem Lwowa) Tradycyjnie już proponujemy Państwu powitanie Nowego Roku w Żółkwi koło Lwowa – uroczej miejscowości uznawanej za perłę renesansu na Ukrainie. W kameralnym hotelu o wysokim standardzie, poł Więcej »

Oferty Noclegowe na:

Ukraina
Szukaj na mapie
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]