Sylwester we Włoszech

ofert: 4
Włochy to idealny pomysł dla wielbicieli narciarskiego szaleństwa oraz wyśmienitych włoskich makaronów. Harmonijne połączenie kultury antyku i współczesności. Doskonałe miejsce, żeby uczcić wigilię Nowego Roku w klimatycznych miasteczkach przepełnionych specyficznym włoskim spokojem.
 • Sylwester we włoskim Montecampione - Sylwester
  Sylwester we włoskim Montecampione
  1499 zł
  Montecampione (Włochy)
  10 dni
  Sylwester we włoskim Montecampione (26.12.17-4.01.18) O Weski: Weski jest idealną propozycją dla bardziej wymagających narciarzy lub snowboardzistów. Organizatorzy Integry zapraszają do wysokich Alp, aby w najbardziej popularnyc Więcej »
 • Sylwester w Dolinie Słońca - Val di Sole - Sylwester
  Sylwester w Dolinie Słońca - Val di Sole
  1995 zł
  Val Di Sole (Włochy)
  10 dni
  Cena: Dojazd własny 1795 PLN. Zniżki – 3, 4 i 5 osoba dorosła w pokoju – 200 PLN/os, Ceny dla dzieci (zakwaterowanych w pokoju z rodzicami) - do 3 lat – 500 PLN, – do 6 lat – 1250 PLN, - do 12 lat - 1500 PLN, - młod Więcej »
 • Sylwester w Wenecji z noclegiem z HB - Sylwester
  Sylwester w Wenecji z noclegiem z HB
  499 zł
  Wenecja (Włochy)
  4 dni
  SYLWESTER W WENECJI!!! – ZAPRASZAMY!!! - SPRZEDANE Dzień 29.12: Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch. Dzień 30.12: W godzinach przedpołudniowych przyjazd do Werony - zwiedzanie miasta Romea i Więcej »
 • Sylwester Włochy - Rimini, Wenecja - HB - Sylwester
  Sylwester Włochy - Rimini, Wenecja - HB
  899 zł
  Wenecja (Włochy)
  309 dni
  W tym roku proponujemy Wam przywitać sylwester w mieście, które nigdy nie zasypia! Zapraszamy do najbardziej imprezowego miasta wybrzeża adriatyckiego - Rimini. Dwie elektryzujące imprezy w klubie Carnaby, a do tego zwiedzanie urokliwej Wenecji Więcej »

Oferty Noclegowe na:

Oferty Noclegowe we Włoszech
Szukaj na mapie

Popularne w kraju

MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]