Góralski kulig Sylwestrowy w Wiśle

Góralski kulig Sylwestrowy w Wiśle 2017 - Sylwester
75 zł / osoba
366 dni
od 31-12-2017 do 31-12-2018
Wisła
parking przy OSP Wisły Czarne
Skorzystaj z formularza kontaktowego
Brak strony www

Opis oferty

Informacje mogą być nieaktualne - zapytaj o ofertę

KULIG SYLWESTROWY W WIŚLE 31.12., GODZ. 16.[...].00

START: PARKING OSP WISŁA CZARNE UL. BIAŁA WISEŁKA 22

Cena: 75 zł / os. DOROSŁA

Cena: 45 zł / os. DZIECI DO 12 ROKU ŻYCIA

Kulig sylwestrowy w góralskich klimatach w Dolinie Białej Wisełki w Wiśle z gawędziarzem Jacentym Ignatowiczem-Finalistą programu Mam Talent z TVN!

Zapraszamy do spędzenia niesamowitych chwil na KULIGU SYLWESTROWYM w dniu 31.12.r. w góralskich klimatach w dolinie Białej Wisełki z gawędziarzem - multiinstrumentalistą Jacentym Ignatowiczem - Finalistą programu Mam Talent z TVN! Oprócz biesiady z góralskim jadłem i napitkiem czeka na Was kulig przy blasku pochodni! W programie sylwestrowego kuligu  m.in. zabawa w chacie zbójeckiej z gawędziarzem, przejażdżka saniami z pochodniami, ogniskiem, regionalnym poczęstunkiem w góralskiej kolibie (menu: żurek zbójnicki, kiełbasa + dodatki: ketchup, musztarda + tacki, sztućce, kubeczki, swojski chleb z węglowego pieca ze smalcem, ogórek kiszony, grillowane oscypki z żurawiną, grzaniec zbójecki – wino grzane, herbata malinowa z miętą, kołocz góralski (ciasto drożdżowe). Dodatkowe napoje alkoholowe możecie przynieść sobie sami! U nas na miejscu nie ma możliwości zakupu gorzałki ani inncyh napojów gazowanych i niegazowanych, także musicie się zaopatrzyć się w nie sami. Hej!

UWAGA: Mamy ostatnie 30 miejsc!!!

Termin: 31.12.r.

Start kuligu: godz. 16.[...]:00

Miejsce rozpoczęcia kuligu: parking przy OSP Wisły Czarne - ul. Biała Wisełka 22

Cena: 99zł / os. PROMOCJA: 75zł / os.

W cenie pakietu sylwestrowego znajduje się: 

  • Kulig sylwestrowy z pochodniami w Dolinie Białej Wisełki w dniu 31.12.r. od godz. 16:[...]:00
  • Bogate regionalne menu wg oferty (żurek zbójnicki, kiełbasa + dodatki: ketchup, musztarda + tacki, sztućce, kubeczki, swojski chleb z węglowego pieca ze smalcem, ogórek kiszony, grillowane oscypki z żurawiną, grzaniec zbójecki – wino grzane, herbata malinowa z miętą, kołocz góralski - ciasto drożdżowe).
  • Biesiada góralska w góralsko - zbójnickich klimatach w kolibie 
  • Występ gawędziarza - multiinstrumentalisty - Jacentego Ignatowicza - finalisty programu Mam Talent z TVN [skontaktuj się]
  • Ubezpieczenie każdego uczestnika w Towarzystwie ubezpieczeniowym Axa (prosimy o podanie danych do ubezpieczenia: imię i nazwisko, data urodzenia i adres zamieszkania);
  • Podatek Vat;

Opis kuligu sylwestrowego w dniu 31.12.r. i szczegółowy program:

Godz. 16.00 zbiórka uczestników kuligu sylwestrowego w Wiśle CZARNE, na parkingu koło OSP Wisła Czarne - ul. Biała Wisełka 22. Nasze sanie / wozy będą oznaczone numerami od[...]i logotypem Zbójnickie Group! PROSIMY O MEGA PUNKTUALNOŚĆ!!! Na saniach będą sprawdzane przez naszych pracowników imienne listy uczestników kuligu sylwestrowego. Także będziemy Państwa prosić o podanie imienia i nazwiska. Na nasz zbójecki sylwestrowy kulig nie musisz się martwić o swoją fryzurę czy strój. U nas panują iście zbójeckie klimaty! Wystarczą dobre, ciepłe, sportowe buty, sweter, ciepła kurtka na kulig, czapka, rękawiczki i chęć do zabawy góralami i zbójnikami. Hej!

Godz. 16.[...]:30 punktualnie odjazd kuligu z pochodniami Doliną Białej Wisełki! GDY KOGOŚ NIE BĘDZIE NA CZAS - ODJEŻDŻAMY NIE CZEKAJĄC!!!

Godz.16.40 – 18.30 biesiada zbójnicka z gawędziarzem multiinstrumentalistą Jacentym Ignatowiczem [skontaktuj się]

Na naszym kuligu sylwestrowym po zbóju zaserwujemy Wam wspaniałości naszej regionalnej kuchni: (żurek zbójnicki, kiełbasa + dodatki: ketchup, musztarda + tacki, sztućce, kubeczki, swojski chleb z węglowego pieca ze smalcem, ogórek kiszony, grillowane oscypki z żurawiną, grzaniec zbójecki – wino grzane, herbata malinowa z miętą, kołocz góralski - ciasto drożdżowe).

Godz. 18:30 pod naszą zbójecką chatę podjadą sanie / wozy i rozpoczniemy kulig powrotny przy blasku pochodni doliną Czarnej Wisełki na parking pod OSP Wisła Czarne.

Godz. 19.00 zakończenie kuligu sylwestrowego.

 

Chybojcie ku nom i bydźcie s nami,
beskidzkimi góralami. Bedom tańce,
swawole, góralska muzyka, zbójecka
watra, radość, śleboda i smakowite jadło!

Opis miejsca kuligu sylwestrowego:

Dolina Białej Wisełki to jedna z najbardziej malowniczych dolin w Beskidzie Śląskim i najpiękniejsza dolina w Wiśle. Płynie tędy jeden ze źródłowych potoków Wisły, Biała Wisełka, która wypływa na północnym stoku Baraniej Góry, na wysokości ok. 1080 m. n.p.m., w swym środkowym odcinku tworząc szereg wodospadów i progów skalnych, zwanych Kaskadami Rodła. Trasa kuligu znajduje się na terenie Baraniogórskiego Rezerwatu Przyrody. To miejsce dla wielbicieli przyrody i zwierząt. Przy odrobinie szczęścia można tu spotkać jelenia, głuszca, sarnę czy rysia. W potoku, wzdłuż trasy kuligu pływa pstrąg potokowy i pluska się pluszcz. Dolina porośnięta jest między innymi pomnikowymi świerkami i jodłami. Doliną Białej Wisełki biegnie szlak turystyczny, zamknięty dla ruchu samochodowego. Dzięki temu nie usłyszymy tutaj dźwięku silnika samochodowego. Spacery i przejażdżki ułatwia utwardzona nawierzchnia. Jest to miejsce położone na Szlaku Zbójników Karpackich [skontaktuj się]

Opis miejsca biesiady góralskiej:

Nasza zbójnicka koliba położona jest w dolinie Białej Wisełki w Wiśle-Czarne. Wokół znajduje się mała polanka w sam raz do zabawy. Karczma stanowi zamknięte, drewniane pomieszczenie z paleniskami. Dookoła ogniska znajdują się ławy i stoły, przy których można wygodnie usiąść. Czas pobytu w chacie góralskiej jest dostosowany do oczekiwań grupy. Podczas ogniska / grilla będzie przygrywać gawędziarz multiinstrumentalista Jacenty Ignatowicz.

W środku naszej zbójeckiej chaty panuje iście swojski, góralski klimat. Wnętrza są bardzo przytulne. Przed kuligiem sylwestrowym zbójnicy napalą w kominku, aby Wom dupki nie zmarzły. Hej! W naszej chacie zbójeckiej znajdują się 2 góralskie izby, które mogą pomieścić 70  osób, parkiet do tańców, harców i innych swawoli, a przed szałasem znajduje się miejsce na duże ognisko. W każdej izbie znajdują się stoły i ławy góralskie. Toalety Toj Toj znajdują się na zewnątrz, obok chaty.

Rezerwacja i kontakt do organizatora kuligu sylwestrowego w Wiśle.

tel. +[...], +[...],[...], e-mail: [skontaktuj się]

INFORMACJE O REZERWACJI I PŁATNOŚCI

Rezerwacji kuligu sylwestrowego w Wiśle prosimy dokonywać drogą mailową [skontaktuj się] i telefoniczną pod nr +[...], +[...]lub[...].

Płatność za kulig sylwestrowy prosimy dokonywać na konto firmowe organizatora:

Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski

ul. Jana III Sobieskiego 7

[...]Żywiec

NIP:[...]

Regon:[...]

Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Woj. Śląskiego nr. 944

Gwarancja ubezpieczeniowa AXA nr. 02.180.940

KONTO BANKOWE ZŁOTÓWKOWE M BANK

Nr.[...]

Po zarezerwowaniu kuligu sylwestrowego w Wiśle drogą elektroniczną na Państwa maila wyślemy POTWIERDZENIE REZERWACJI ze wszystkimi informacjami o kuligu. Po dokonaniu wpłaty na nasze konto firmowe prześlemy drogą elektroniczną fakturę za kulig sylwestrowy. Przy rezerwacji kuligu sylwestrowego trzeba zapłacić 100% całej kwoty za kulig z racji bliskiego terminu realizacji kuligu.

Uwaga: Rezerwując sylwesta z kuligiem w Wiśle prosimy o podanie następujących danych do ubezpieczenia w Axa Polska (imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania i nr tel).

 

Rezerwacja i kontakt do organizatora zbójnickiej zabawy sylwestrowej z kuligiem w Wiśle

tel. +[...], +[...]

e-mail: [skontaktuj się]

Opis zabawy sylwestrowej i szczegółówy program: [skontaktuj się]

Serdecznie zapraszamy do spędzenia niepowtarzanlego sylwestra ze zbójnikami w Wiśle! 

Gwarantujemy mega zabawę z gawędziarzem! Hej!

Wyświetleń: 6804

Formularz kontaktowy

Twoja opinia:
Ocena ogólna: Zdjęcie:
Spędzałeś sylwestra w tym miejscu? Dodaj swoją opinię!

Lokalizacja

Szukaj w okolicy

Newsletter

Chcesz być informowany o najciekawszych ofertach sylwestrowych?
MENU
Copyright © Grupa iTur.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]